Skorpionica, 19 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 19 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość samopoczucia poniżej normy, będzie ci niezbędne mnóstwo siły woli, by nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: twoja sprawność bezsprzecznie kuleje, miej dla siebie wyrozumiałość i nie rzucaj na rozległe akcje.

miłość: najpewniej nadszedł problem w związku, najbezpieczniej siedzieć w swoim domostwie i zająć się czytaniu.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Astrologiczna pani skorpion urodzona w dniu 19 litopada to człowiek nietowarzyski, ubóstwia spędzać czas, w swoich osobistych marzeniach, ochoczo zajmuje się niespotykanymi hobby, jednak tłum często totalnie ją onieśmiela. Jest to osoba szczera, jest niezmiernie opiekuńcza wobec własnej drugiej połowy, do małżeństw podchodzi niezwykle na serio, aczkolwiek jej przyrodzona sprawiedliwość umie być powodem paroksyzmów niechęci. Cechuje się metodycznością, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zwieńczenia, pracuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Bywa jednostką emocjonalną, prędzej wpływa na nią przeczucie aniżeli intelekt, obliczenia i równania nie pociągają jej, a zatem teraźniejsze życie często nie odpowiada jej. Jest to osobnik troskliwy, umie ponosić ofiary za innych ludzi i nie dba o indywidualny zysk, zatem chwilami miewa kłopoty finansowe. Znamionuje się cierpliwością, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym kompanem, częstokroć ekscytuje ją łowienie ryb i wytrwałość pozwala jej spostrzec powiązania nieuchwytne dla pozostałych osób. Jest to jednostka zmienna, jej przeświadczenia i postawy często są ambiwalentne i umie aktualizować strategiczne przekonania co minutę, częstokroć bierze się za różne profesje.
To osobnik posępny, naturalny fatalizm naprawdę utrudnia jej egzystencję, prowadząc ją często do zarzucania dość porządnie rokujących projektów oraz odbierając jej żar potrzebny do finalizacji zaczętych działań. To jednostka powolna, jakiekolwiek harmonogramy działają dla niej wyłącznie w teorii, grzebie się ze wszystkim tak dalece, jakby zupełnie nie zabiegała o zakończenie swoich prac. Bywa osobą uduchowioną, potrafi postrzegać fenomeny niedostrzegalne dla innych gapiów i w zwięzłym wystąpieniu umie ująć mrowie emocji, dlatego częstokroć jest nauczycielem mentalnym dla innych. To człowiek tolerancyjny, potrafi przestawać z jednostkami o bardzo rozbieżnych poglądach i bez problemu modyfikuje istniejące przekonania w konfrontacji z najnowszymi doznaniami, więc dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych pomyleńców zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych koncepcji. To osobnik ostrożny, to przewidujący i wytrawny dowódca, kreuje wyrafinowane plany oraz nie wierzy pomysłom wykonanym na kolanie. Bywa bezwolna, marudzi zwlekając, aż druga osoba podejmie werdykt, uwalniając ją od wątpliwości. To jednostka silna, zrozumiale i starannie komunikuje swoje potrzeby, z zapałem wdraża w czyn potężne reformy i przełomy oraz nie daje się skonfundować. Często bywa ksenofobiczna, zmaga się z każdym uważającym odmiennie, na całej całej planecie jedynie ona ocenia sprawy odpowiednio, toteż prędko zraża do siebie normalnych ludzi. Charakteryzuje się zaradnością, nienawidzi wdrażania zewnętrznych nakazów, a więc zawiedzie cię zakładanie, że posłucha zaordynowanych jej zaleceń.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 19 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.