Skorpionica, 17 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 17 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny jest stosunkowo lichy, wystrzegaj się by nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych ludzi.

zdrowie: jesteś dzisiaj gejzerem energii, wyzyskaj ten fakt najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do bliskiej osoby, ponieważ chyba nastąpią w tej dziedzinie jakieś zawirowania.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Kobieta skorpion urodzona dnia 17 litopada to człowiek chwiejny, często nie wystarcza jej konsekwencji i częstokroć nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nią dyskusje. To osobnik konsekwentny, okazuje determinację i dyscyplinę, przeszkody nie umieją szybko jej odstręczyć, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Cechuje się cierpliwością, potrafi cierpliwie wyczekiwać na odpowiednią okazję, umie wnikliwie wysłuchiwać cudzych opowieści i w szkole częstokroć uzyskuje doskonałe stopnie. Jest to jednostka szczera, potrafi być prawdziwym towarzyszem dostępnym w kłopotach, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle serio, ale jej przyrodzona prawość umie powodować wybuchy antypatii. Jest to osoba introwertyczna, pragnie bujać w obłokach, w swoich osobistych marzeniach, potrafi poświęcić cały wieczór dziwacznym działaniom, lecz tłum często bezgranicznie ją krępuje. Jest to jednostka wrażliwa, rozstrzygnięć trudności szuka w czarach i w proroctwach, nie współpracuje z domeną urządzeń technicznych, a zatem jej życie jest niespokojne i nieposkromione. Charakteryzuje się troskliwością, bywa aż zbyt hojna i nie zabiega o własny zysk, zatem częstokroć męczy ją brak zwykłej, materialnej praktyczności.
Lubi zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie zna swoje potrzeby, jeśli trzeba, śmiało i rzetelnie udowadnia swoje opinie oraz nie pozwala się zbić z tropu. To człowiek kompromisowy, ma niezmiernie dociekliwą i wieloaspektową umysłowość i bawi ją rozmaitość rzeczywistości i kolegów, więc stara się stronić od zaślepionych maniaków zaaferowanych wygłaszaniem najdoskonalszych koncepcji. Jest to osobnik samodzielny, decyzje obiera na podłożu osobistych przemyśleń, a więc szaleństwem jest sądzenie, iż usłucha kogoś bez starcia. Często bywa ksenofobiczna, przeciwstawia się każdemu sądzącemu odmiennie, jej partnerzy mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak ona, toteż migiem zraża do siebie pozostałe osoby. To jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek harmonogramy funkcjonują dla niej jedynie w teorii, działa tak, jakby dysponowała na załatwienie wszelkich zadań kompletną wiecznością. Jest to osobnik uduchowiony, jest wyczulona na czyjeś odczucia i problemy i jest bardzo zdolna plastycznie albo poetycko, a więc ważna jest dla niej obecność entuzjastów dla własnych wytworów. To człowiek apatyczny, marnuje dzień na bezpłodnym gderaniu, aż druga osoba przedsięweźmie werdykt, oswobadzając ją od wątpliwości. To osobnik przezorny, to ostrożny i ambitny zarządca, skrupulatnie planuje najsubtelniejsze posunięcia oraz nie pokłada ufności w projektach stworzonych na kolanie. Jest to jednostka pesymistyczna, na podejmowanych poprzez nią osądach kładzie się cieniem przeważnie przekonanie o swoim niefortunnym losie, wiodąc ją częstokroć do kompletnie nieuzasadnionego niepowodzenia i odbierając jej siłę niezbędną do skończenia rozgrzebanych przedsięwzięć.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 17 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.