Skorpionica, 16 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 16 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój do bani, będzie ci potrzene dużo samokontroli, żeby mimo to pracować względnie do rzeczy.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, wyzyskaj ten stan najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: zapewne czeka Cię niewłaściwy czas na spotykanie osób, najmądzej wydaje się zostać w swoim lokum i oddać się czytaniu.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Astrologiczna kobieta skorpion urodzona dnia 16 litopada to osobnik metodyczny, umie rozsądnie dysponować swoimi rezerwami, potrafi się należycie inspirować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. To człowiek introwertyczny, częstokroć jest indywidualistą, chętnie poświęca się nietypowym hobby, jednakże pokazana na widoku publicznym traci mnóstwo ze swojego czaru. Jest to jednostka niestała, nie umie trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i potrafi gwałtownie zniechęcić się na moment przed uzyskaniem celu, często ima się najrozmaitszych prac. To osoba opiekuńcza, realizuje się w działalności społecznej i nie zajmuje się indywidualnym interesem, a więc bywa uznawana za naiwniaka. To jednostka szczera, koledzy są dla niej niezmiernie istotni, jest niezwykle poważana przez partnerów, aczkolwiek momentami w swoim zaangażowaniu dochodzi aż do pompatyczności. Lubi zachowywać się empatycznie, nie boi się lirycznych afektów, nie współdziała ze światem maszyn liczących, więc wszędobylska technologia częstokroć oznacza dla niej prawdziwą plagę. Jest to człowiek cierpliwy, często jest cudownym wychowawcą, radzi sobie w roli uznanego nauczyciela i umie zrealizować sprawy bardzo nieciekawe dla normalnych osób.
Charakteryzuje się posępnością, najmniejszą jej aktywność utrudnia nieustanny brak odwagi, owocując marnowaniem przez nią licznych użytecznych okazji oraz odbierając jej siłę nieodzowną do sfinalizowania rozpoczętych inicjatyw. Jest to jednostka zaradna, naprawdę kocha się w totalnej autonomii decydowania, zatem nonsensem jest oczekiwanie, iż usłucha wydanych jej nakazów. To osobnik tolerancyjny, nie przeszkadzają odmienne zamiłowania i łatwo aktualizuje istniejące przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, a zatem nie znosi u wspólników tylko niedoboru tolerancji. Jest to człowiek nietolerancyjny, drażnią ją osoby o niezależnych światopoglądach, jej współtowarzysze mają obowiązek myśleć dokładnie jak ona, toteż potrafi nawiązać kontakt jedynie z porównywalnym do niej ekstremistą. Jest to człowiek pobożny, jest wyczulona na cudze bodźce i trudności i jej wytwory umieją niezmiernie pobudzać, dlatego z reguły interesuje się jakąś formą działalności artystycznej. To osobnik rozważny, podejmuje próby, by nie odpowiadać bez zastanowienia, bierze pod uwagę rozliczne scenariusze wydarzeń oraz nie pokłada ufności w pomysłach stworzonych w pośpiechu. Znamionuje się pasywnością, guzdra się zwlekając, aż druga osoba przedsięweźmie decyzję, pomagając jej nie przejmować się niczym. To jednostka stanowcza, dąży do finału bez niepotrzebnych rozterek, nie odczuwa awersji przed burzeniem dotychczasowego ładu i nie rezygnuje z realizowania długookresowych planów dla tymczasowej i fałszywej ulgi. To człowiek powolny, ślimak to przy niej rzeczywiste ucieleśnienie żywiołowości, zachowuje się tak, jakby posiadała na załatwienie dowolnych zadań całe stulecie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 16 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.