Skorpionica, 13 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 13 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się go w jakiś sposób ubarwić, nie zezwól by fanaberie horoskopu zepsuły twoje projekty.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć dosyć niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś średnio wymagającą pracą.

miłość: zapewne przyszedł dołek w związku, najrozsądniej wydaje się siedzieć w swoim domostwie i oddać się bobby.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Zodiakalna pani skorpion urodzona w dniu 13 litopada to osoba wrażliwa, pokłada ufność w ezoteryce, nie docenia typowo rozumowej strategii, więc jej życie jest niespokojne i niesforne. Cechuje się opiekuńczością, zatraca się w działalności społecznej i nie interesują jej hołdy i rozgłos, a zatem ma szansę rozczarować w kontakcie z surową codziennością. Znamionuje się nietowarzyskością, jest regionalnym mędrcem zdystansowanym od rzeczywistości, ochoczo zajmuje się dziwacznymi zamiłowaniami, lecz umieszczona na eksponowanym miejscu gubi dużo ze swojej atrakcyjności. Jest to jednostka szczera, towarzysze są dla niej bardzo istotni, do związków odnosi się niezwykle serio, aczkolwiek czasami w swojej lojalności dochodzi aż do przesady. Charakteryzuje się konsekwencją, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego końca, funkcjonuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak często nie potrafi wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. To człowiek niezdecydowany, jej postawy i opinie częstokroć są niejednoznaczne i umie modyfikować kluczowe przekonania z dnia na dzień, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nią dyskusje. Cechuje się wytrwałością, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym kumplem, w zamierzchłych czasach umiałaby być benedyktynem notującym antycznych tomach i potrafi urzeczywistnić zadania niezwykle zniechęcające dla innych osób.
Znamionuje się ksenofobią, życzy sobie starannego wykonywania swoich zarządzeń, na całym świecie jedynie ona pojmuje sprawy adekwatnie, toteż umie dojść do ładu tylko z porównywalnym do niej ekstremistą. Charakteryzuje się pobożnością, bardzo ujmują ją trudności innych ludzi i doświadcza dużej potrzeby jawnego wyrażania swoich wzruszeń, zatem zwykle interesuje się jakąś odmianą twórczości. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, potrafi wymóc wykonanie wydanych instrukcji oraz nie odstępuje od wdrażania długookresowych koncepcji dla tymczasowego i pozornego komfortu. To osobnik powolny, nie można jej przeważnie opisać jako terminową, umie wykroczyć poza wszelki akceptowalny plan czasowy, jakby doskonale spędzała czas przy takim marnowaniu żywota. Cechuje się tolerancyjnością, nie wadzą odmienne gusty i jednostek niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, a więc nie aprobuje u współtowarzyszy wyłącznie braku wyrozumiałości. Bywa bierna, przeciąga jakiekolwiek rzeczy do chwili, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, zostawiając ją w przyjemnym marazmie. Jest to człowiek posępny, zawsze trapi ją wątpliwość odnośnie słuszności wykonywanych działań, popychając ją często do rezygnowania z dość przyzwoicie prezentujących się inicjatyw oraz powodując zaskakujące zniechęcanie się przed końcem. Jest to jednostka ostrożna, stroni od niefrasobliwych aktywności, sporządza wyrafinowane harmonogramy i nie wierzy pomysłom stworzonym niestarannie. Jest to osobnik niezależny, postanowienia podejmuje na kanwie własnych rozważań, a zatem zawiedzie cię zakładanie, iż podporządkuje się komuś bez potyczki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 13 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.