Skorpionica, 11 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 11 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej normy, będziesz potrzebować mnóstwo samokontroli, aby mimo to działać względnie rozsądnie.

zdrowie: moc wprost Cię rozpiera, wykorzystaj ten stan najskuteczniej, jak to tylko możliwe.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ przypuszczalnie ujawnią się w tej kwestii pewne trudności.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która przyszła na świat w dniu 11 litopada, to osoba wytrwała, umie bacznie wsłuchiwać się w ludzkie historie, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo nieatrakcyjne dla pozostałych ludzi i częstokroć raduje ją wędkarstwo. To jednostka introwertyczna, jej osobista dusza potrafi być dla niej obszerną i rozległą rzeczywistością, umie poświęcić całą dobę niezwykłym czynnościom, jednakże doświadcza problemów z inicjowaniem przyjaźni z normalnymi osobami. To osobnik wierny, jest niezmiernie troskliwa względem swojego partnera, próbuje działać adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek jej spontaniczna sprawiedliwość potrafi powodować paroksyzmy antypatii. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie umiejętnie dysponować swoimi zasobami, potrafi się należycie mobilizować, jednak często brakuje jej kreatywności koniecznej w niespodziewanych wypadkach. To człowiek altruistyczny, umie nadstawiać karku za kolegów i nie zaprzątają jej pieniądze i rozgłos, toteż częstokroć gnębi ją niedobór zwykłego, materialnego pragmatyzmu. Bywa jednostką uczuciową, darzy zaufaniem tarot, nie przepada za cywilizacją technologiczną, zatem przed monitorem często czuje się niby kot w wodzie. To osoba zmienna, częstokroć nie starcza jej hartu ducha i często nie potrafi skończyć zaczętych zadań, częstokroć denerwuje swoich współpracowników.
Jest to osobnik silny, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezwykle konsekwentna, czasami nawet agresywna, jeśli trzeba, odważnie i pragmatycznie argumentuje swoje oceny oraz nie wyrzeka się realizacji długofalowych koncepcji dla krótkotrwałego i zwodniczego udogodnienia. Jest to człowiek przezorny, to dalekowzroczny i wytrawny przywódca, z uwagą przepatruje posiadane informacje i predykcje oraz śpieszy ku bogactwu z wolna, ale metodycznie. Znamionuje się defetyzmem, zawsze dręczy ją wątpliwość odnośnie adekwatności wykonywanych działań, skutkując trwonieniem jej zdolności i odbierając jej witalność niezbędną do skończenia rozpoczętych projektów. Jest to osoba tolerancyjna, posiada bardzo wścibski i wieloaspektowy umysł i sprawnie aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowymi doznaniami, a zatem jest aktywistą filantropijnym zabiegającym o równość mniejszości. To jednostka powolna, ślimak to przy niej rzeczywista inkarnacja bystrości, zachowuje się tak, jakby przemijanie czasu wcale nie tyczyło się jej postaci. Bywa uduchowiona, niezwykle pobudzają ją trudności innych ludzi i w lapidarnym wystąpieniu potrafi zmieścić bezmiar uniesień, dlatego często jest guru duchowym dla innych. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, wkurzają ją osoby o odmiennych orientacjach politycznych, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za napaść, a więc częstokroć zaczyna wojny ze znajomymi. To jednostka bierna, marnuje energię na bezcelowym lamentowaniu, aż drugi człowiek przedsięweźmie werdykt, dopomagając jej nie martwić się niczym. To osobnik samodzielny, autentycznie kocha nieograniczoną autonomię wyboru, więc niech ci nie zdaje się, iż usłucha oznajmionych jej nakazów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 11 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.