Skorpionica, 01 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 01 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać dobre podejście do życia, rzuć się w wir życia, nie wiadomo, kiedy pojawi się jeszcze jeden porównywalny czas.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, spożytkuj to najlepiej, jak tylko się da.

miłość: chyba swój związek widzisz jako coś zbyt opatrzonego, wypracowanie spełnienia wymaga tutaj niebagatelnego wkładu.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która przyszła na świat w dniu 1 litopada, znamionuje się wiernością, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podkomendnym, do małżeństw odnosi się niezwykle poważnie, ale jej immanentna sprawiedliwość potrafi owocować przypływami awersji. To osobnik wytrwały, upór pomaga jej spostrzec związki nieuchwytne dla normalnych osób, w ogólniau częstokroć osiąga imponujące oceny i często jest fenomenalnym wychowawcą. Bywa jednostką empatyczną, nie boi się sentymentalnych wzruszeń, nie ceni rzeczywistości technologicznej, a zatem powszechna industrializacja częstokroć jest dla niej niezaprzeczalną zgryzotą. Bywa człowiekiem niekonsekwentnym, jej przeświadczenia i stanowiska często są wewnętrznie sprzeczne i nazbyt wiele razy zmienia sąd odnośnie celu swojej aktywności, dlatego niezmiernie ciężko wszczyna się z nią spory. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie zmierza do finału, kłopoty nie umieją łatwo jej zdeprymować, jednak kiepsko daje sobie radę z dynamicznie zmieniającymi się warunkami. Cechuje się introwertyzmem, jest miejscowym filozofem oderwanym od codzienności, chętnie poświęca się wymyślnym zamiłowaniom, jednakże odczuwa problemy z zadzierzganiem znajomości z pozostałymi osobami. Jest to jednostka opiekuńcza, realizuje się w pracy społecznej i nie dba o indywidualną korzyść, zatem częstokroć gnębi ją niedostatek prozaicznego, codziennego pragmatyzmu.
Jest to osobnik pobożny, bardzo poruszają ją trudności innych ludzi i w celnej przemowie potrafi zmieścić mrowie afektów, toteż podstawowe jest dla niej wyszukanie entuzjastów dla własnych dzieł. Jest to osobnik pesymistyczny, zawsze gnębi ją rozterka odnośnie słuszności przeprowadzanych działań, skutkując marnotrawieniem jej zdolności oraz zwiększając groźbę kolejnych przegranych. Lubi zachowywać się pasywnie, pozostaje w bezwolnym zwątpieniu, aż sprawa zostanie rozwiązana poprzez innych, gwarantując jej wieczny urlop. To osoba samodzielna, postanowienia obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc absurdem jest zakładanie, iż będzie liczyła się z twoimi zakazami i nakazami. To człowiek stanowczy, świetnie rozumie swoje oczekiwania, nie czuje niechęci przed niszczeniem istniejącego ładu oraz nie stroni od inicjowania zwad. Znamionuje się nietolerancją, uwielbia wychowywać osoby wokół, na całym całym globie tylko ona pojmuje rzeczy odpowiednio, więc często zaczyna starcia ze znajomymi. Jest to osobnik powolny, zakończenie czegokolwiek o czasie to dla niej niewykonalna operacja, do własnych zadań zabiera się tak, jakby wyśmienicie czuła się przy takim traceniu życia. Charakteryzuje się rozwagą, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, z uwagą sprawdza posiadane zbiory danych i antycypacje oraz nie polega na pomysłach utworzonych byle jak. Cechuje się kompromisowością, nie unika dziedzin nowych i rozbieżnych od już zgłębionych i problemowo aktualizuje dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi doznaniami, toteż bywa wolontariuszem dobroczynnym walczącym o wolność ludzi represjonowanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 01 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.