Skorpionica, 31 października ☆ Panie

Skorpionica, 31 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny szablonowy ranek, postaraj się go jakoś ożywić, nie pozwól aby ekscesy gwiazd unicestwiły twoje plany.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć stosunkowo przeciętnie, zajmij się jakąś rutynową pracą.

miłość: kolejny tuzinkowy poranek w związku, postaraj się zaintrygować w tej sprawie partnera.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Zodiakalna pani skorpion, która przyszła na świat w dniu 31 października, to osobnik zdyscyplinowany, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, funkcjonuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Charakteryzuje się szczerością, kompani są dla niej bardzo cenni, próbuje działać stosownie do swoich przekonań, aczkolwiek często w tej wrodzonej przyjazności umie zaniedbać własne interesy. Znamionuje się altruizmem, cieszy ją przynoszenie zadowolenia innym ludziom i nie ma pojęcia, co to skąpstwo, więc niekiedy samemu wymaga pomocy finansowej. To jednostka wytrwała, częstokroć jest wyśmienitym przewodnikiem, w liceum często uzyskuje bardzo dobre oceny i potrafi osiągnąć sprawność w dziedzinach wymagających długiej nauki. Bywa osobą zmienną, częstokroć brakuje jej konsekwencji i często nie umie zamknąć rozgrzebanych spraw, częstokroć chwyta się różnorodnych profesji. Bywa człowiekiem uczuciowym, wyjść z problemów wypatruje w urokach i w znakach, nie ceni typowo racjonalnej metodologii, a zatem często wolałaby urodzić się o setki lat temu. Cechuje się introwertyzmem, częstokroć jest eremitą, potrafi poświęcić cały dzień oryginalnym zajęciom, jednakże wystawiona na eksponowanym miejscu gubi sporo ze swojego wdzięku.
Jest to osobnik niezależny, nie lubi wszelkich regulaminów i barier, toteż niech ci nie wydaje się, że ustąpi komuś bez konfrontacji. To jednostka flegmatyczna, zakończenie czegokolwiek w terminie to dla niej niemożliwa misja, umie wykroczyć poza każdy akceptowalny plan czasowy, jakby upływ czasu kompletnie nie miał związku z jej personą. Jest to człowiek nietolerancyjny, domaga się precyzyjnego wykonywania swoich rozkazów, jej kumple mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak ona, a więc często wszczyna wojny z kolegami. Charakteryzuje się siłą, dobrze pojmuje swoje potrzeby, potrafi wymusić załatwienie wydanych instrukcji oraz nie zrzeka się wdrażania dalekosiężnych projektów dla chwilowego i fałszywego wytchnienia. Jest to osoba ponura, przyrodzony defetyzm naprawdę komplikuje jej egzystencję, powodując marnotrawienie jej umiejętności i owocując nagłym porzucaniem działań w połowie drogi. To osobnik religijny, na ogół jest zdecydowanie bardziej uczuciowa niż lwia część społeczeństwa i jest niezmiernie utalentowana malarsko albo lingwistycznie, zatem częstokroć bywa guru duchowym dla innych. Bywa bezwolna, zazwyczaj chce czekać, aż sytuacja zostanie załatwiona poprzez innych, dopomagając jej nie ponosić odpowiedzialności. To jednostka rozważna, wystrzega się lekkomyślnych działań, drobiazgowo planuje najbłahsze ruchy oraz prze ku dostatkowi powoli, lecz systematycznie. Jest to osoba kompromisowa, umie kumplować z ludźmi o wybitnie różniących się poglądach i problemowo zmienia istniejące przekonania w zderzeniu ze świeżymi spostrzeżeniami, dlatego stara się stronić od narwanych pomyleńców zajętych wygłaszaniem najsłuszniejszych idei.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 31 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.