Skorpionica, 30 października ☆ Panie

Skorpionica, 30 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej normy, będziesz potrzebować dużo samokontroli, żeby mimo to działać w miarę sensownie.

zdrowie: zdarzały ci się już wydajniejsze dni, zajmij się jakąś rutynową robotą.

miłość: twój seksapil prosperuje, zdobądź to, czego pragniesz.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pani skorpion urodzona w dniu 30 października jest to osoba zamknięta, często jest odludkiem, ochoczo poświęca się niespotykanym hobby, ale tłum częstokroć całkowicie ją onieśmiela. Znamionuje się lojalnością, jest niezmiernie ciepła dla własnego partnera, oddanie w rodzinie jest dla niej sprawą bezsporną, aczkolwiek czasem w swojej uczciwości dochodzi aż do sztuczności. To człowiek wytrwały, często cieszy ją wędkarstwo, umie cierpliwie słuchać cudzych gawęd i upór w posuwaniu się do finału częstokroć dopomaga jej uzyskać finansowy dobrobyt. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieskutecznych sprintów, problemy nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak niekiedy nazbyt przywiązuje się do uprzednio wymyślonych pomysłów. Jest to osobnik niezdecydowany, często brakuje jej wytrwałości i ciężko jest jej pozostawać przy obranych decyzjach, częstokroć drażni swoich wspólników. Cechuje się troskliwością, zatraca się w pracy filantropijnej i jest niepoprawnym fantastą, a więc może rozczarować w zwarciu z bezwzględnym życiem. To jednostka empatyczna, rozwiązań trudności wygląda w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie współpracuje z domeną maszyn liczących, dlatego powszechna technika często oznacza dla niej prawdziwe strapienie.
Charakteryzuje się ksenofobią, irytują ją osoby o odrębnych opiniach, jej współpracownicy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, więc częstokroć wszczyna waśnie ze znajomymi. To człowiek kompromisowy, posiada niezwykle otwartą i wieloaspektową psychikę i bez problemu zmienia dotychczasowe przekonania w kontakcie z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, zatem usiłuje unikać stukniętych radykałów pochłoniętych obwieszczaniem najdoskonalszych ideologii. Znamionuje się siłą, na ogół działa szybko i żywiołowo, gorliwie wdraża w czyn ogromne przemiany i przełomy oraz nie odstępuje od ucieleśniania długookresowych przedsięwzięć dla chwilowej i iluzorycznej ulgi. To jednostka fatalistyczna, najbłahszą jej aktywność krępuje nieustanny brak śmiałości, wiodąc ją często do zupełnie bezsensownej klęski i powiększając niebezpieczeństwo kolejnych przegranych. Cechuje się uduchowieniem, umie widzieć rzeczy niezauważalne dla pozostałych widzów i doznaje dużego głodu jawnego uzewnętrzniania swoich wzruszeń, toteż częstokroć bywa nauczycielem mentalnym dla innych. Jest to osoba flegmatyczna, sprawia wrażenie bezgranicznie zdystansowanej, potrafi przekroczyć każdy akceptowalny plan czasowy, jakby kompletnie nie interesowała się zwieńczeniem swoich działań. Charakteryzuje się samodzielnością, nie znosi wdrażania odgórnych zarządzeń, a zatem zawiedzie cię przewidywanie, iż wykona zakomunikowane jej przykazania. Cechuje się rozwagą, próbuje nie reagować intuicyjnie, skrupulatnie planuje najmniejsze akcje oraz nie polega na koncepcjach napisanych na kolanie. Jest to osobnik bierny, ślimaczy się oczekując, aż ktoś inny znajdzie rozwiązanie problemu, gwarantując jej wolność od obowiązków.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 30 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.