Skorpionica, 29 października ☆ Panie

Skorpionica, 29 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej normy, będzie ci potrzene dużo samokontroli, żeby nie stracić całego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: to moment zupełnie satysfakcjonującej sprawności, idź śmiało na przód zademonstrować światu, co potrafisz.

miłość: ponownie typowy dzień w obszarze uczuć, postaraj się zaskoczyć w tej kwestii najbliższą osobę.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która przyszła na świat dnia 29 października, jest to osobnik wytrwały, w liceum częstokroć uzyskuje imponujące lokaty, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym kompanem i umie zrealizować sprawy niezwykle odstręczające dla innych ludzi. Jest to osoba altruistyczna, realizuje się w działalności filantropijnej i jest bujającym w chmurach idealistą, a zatem często dokucza jej deficyt prostego, materialnego pragmatyzmu. Bywa chwiejna, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i trudno jest jej upierać się przy podjętych zobowiązaniach, toteż niezmiernie słabo sprawdza się jako opiekun lub pedagog. To jednostka metodyczna, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, umie się adekwatnie motywować, jednak potrafi być nadmiernie konwencjonalna w nietypowych sytuacjach. Cechuje się lojalnością, kumple są dla niej bardzo cenni, do związków odnosi się niezmiernie poważnie, ale jej przyrodzona praworządność umie być powodem paroksyzmów niechęci. To osoba zamknięta, jest lokalnym mądralą zdystansowanym od codzienności, częstokroć potrafi ukazywać niezwykły upór przy naprawie sfatygowanych urządzeń, lecz doświadcza kłopotów z nawiązywaniem kontaktów z normalnymi ludźmi. Bywa uczuciowa, pokłada ufność w cudotwórstwie, rachunki i równania odpychają ją, a więc często wolałaby urodzić się o wieki temu.
Jest to osobnik flegmatyczny, zakończenie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niej niewykonalne zadanie, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby miała na wykonanie wszelkich spraw kompletne stulecie. Bywa osobą pasywną, cacka się czekając, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pomagając jej nie martwić się niczym. Znamionuje się zaradnością, nie znosi jakichkolwiek barier i regulaminów, więc nonsensem jest uważanie, że podda się komuś bez starcia. Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w awangardowych i interesujących rzeczach i sprawnie modyfikuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, dlatego podejmuje próby, by unikać postrzelonych pomyleńców zaabsorbowanych oznajmianiem najsłuszniejszych poglądów. Bywa uduchowiona, zwykle jest znacznie bardziej uczuciowa niż ogół społeczności i umie bardzo malowniczo prezentować wewnętrzne doświadczenia innych, zatem najistotniejsze jest dla niej posiadanie miłośników dla swoich wytworów. To jednostka zdecydowana, wyraźnie i starannie manifestuje swoje potrzeby, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie pozwala się zbić z tropu. Znamionuje się posępnością, naturalne czarnowidztwo autentycznie komplikuje jej życie, owocując traceniem przez nią rozlicznych nieocenionych szans i potęgując ryzyko kolejnych klęsk. Jest to człowiek przewidujący, wystrzega się pośpiesznych aktywności, skrupulatnie aranżuje najbłahsze akcje oraz śpieszy ku bogactwu z wolna, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się nietolerancją, jest wielce przeświadczona o osobistej nieomylności, jej współpracownicy mają obowiązek oceniać wszystko dokładnie jak ona, a więc częstokroć wszczyna wojny z kolegami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 29 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.