Skorpionica, 25 października ☆ Panie

Skorpionica, 25 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor do bani, uzbrój się w wiele samokontroli, żeby nie zmarnować całego dnia na próżnym marudzeniu.

zdrowie: twoja wydolność jest dość słaba, pilnuj się oraz nie zabieraj za czasochłonne akcje.

miłość: prawdopodobnie swoją miłość odbierasz jako coś nadto codziennego, osiągnięcie spełnienia nakazuje w tym obszarze intensywniejszego oddania.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która przyszła na świat w dniu 25 października, to osobnik niezdecydowany, nie potrafi obstawać przy konsekwentnych decyzjach i często nie umie zamknąć zaczętych zadań, częstokroć bierze się za rozmaite zawody. Znamionuje się wiernością, koledzy są dla niej niezwykle cenni, do miłości podchodzi bardzo poważnie, jednak momentami w swojej ofiarności dociera aż do sztuczności. Charakteryzuje się nietowarzyskością, jest miejscowym mądralą odległym od codzienności, często potrafi ukazywać ogromny upór przy odnawianiu sfatygowanych urządzeń, lecz wystawiona na widoku publicznym traci wiele ze swojego powabu. Cechuje się konsekwencją, konsekwentnie dąży do celu, działa w sposób wyważony i przemyślany, jednak czasem nadmiernie obstaje za już stworzonymi planami. Częstokroć bywa empatyczna, nie stroni od romantycznych ekscytacji, nie przepada za kulturą naukową, a więc jej życie jest pełne wydarzeń i nieuładzone. Jest to jednostka opiekuńcza, zatraca się w działalności filantropijnej i nie przejawia zachłanności, zatem niekiedy samemu potrzebuje pomocy pieniężnej. To osoba cierpliwa, umie być wielkodusznym i wrażliwym przyjacielem, potrafi cierpliwie oczekiwać na sposobną chwilę i radzi sobie w roli uznanego mentora.
Jest to człowiek powolny, sprawia wrażenie kompletnie zrelaksowanej, do własnych zleceń ustosunkowuje się tak, jakby wcale nie troszczyła się o zwieńczenie swoich działań. Jest to osobnik samodzielny, naprawdę kocha nieograniczoną swobodę wyboru, więc bezsensem jest zakładanie, że będzie respektowała twoje zakazy i instrukcje. Znamionuje się siłą, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie metodyczna, niejednokrotnie zupełnie grubiańska, potrafi wymóc zrealizowanie zaordynowanych nakazów oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne reformy w rzeczywistości. Cechuje się kompromisowością, nie lęka się dziedzin nowych i różnych od przedtem poznanych i nie interesuje jej nakłanianie kompanów do swoich poglądów, toteż jest organizatorem charytatywnym dopominającym się o równość osób nękanych. To człowiek apatyczny, przepuszcza żywot na jałowym narzekaniu, aż ktoś inny znajdzie rozwiązanie problemu, zachowując ją w miłej bierności. To jednostka posępna, zawsze dręczy ją wątpliwość odnośnie słuszności wykonywanych posunięć, powodując przepuszczanie przez nią licznych wartościowych sposobności oraz zabierając jej wigor konieczny do sfinalizowania rozgrzebanych projektów. Bywa ksenofobiczna, walczy z każdym myślącym inaczej, jej kumple mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, a zatem często wszczyna potyczki ze znajomymi. Znamionuje się ostrożnością, to ostrożny i posiadający duże aspiracje przywódca, uważnie bada istniejące zbiory danych i predykcje oraz nie polega na pomysłach wykonanych niestarannie. Cechuje się uduchowieniem, dysponuje artystyczną i bardzo otwartą osobowością i jest niezwykle uzdolniona malarsko lub językowo, dlatego najistotniejsze jest dla niej odnalezienie odbiorców dla własnych wytworów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 25 października
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.