Ryba, 08 marca ☆ Panie

Ryba, 08 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie wzbija się ponad chmury, idź na całość.

zdrowie: bywały wcześniej zdrowsze dni, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię dołek w relacji z partnerem, najmądzej będzie przebywać w swoim lokum i zająć się medytacjom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Pani ryby, która urodziła się dnia 8 marca, to człowiek wytrwały, często ekscytuje ją wędkarstwo, potrafi wykonać zadania niezmiernie nieciekawe dla normalnych osób i umie być wyrozumiałym i wrażliwym kolegą. Jest to osobnik elastyczny, zdaje się dysponować gotową strategią na każdą możliwą przeciwność i konfuzja to u niej nastrój naprawdę osobliwy. Jest to jednostka chwiejna, jej przekonania i poglądy częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i potrafi modyfikować życiowe decyzje dwa razy dziennie, dlatego bardzo trudno toczy się z nią dyskusje. To osobnik altruistyczny, umie nadstawiać głowy za przyjaciół i bardziej ceni koleżeństwo niż bogactwo, a zatem często dokucza jej niedostatek przeciętnej, codziennej racjonalności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do finału, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak potrafi być nadmiernie oficjalna w nieznanych okolicznościach. Jest to człowiek lojalny, jest poważanym i sumiennym podkomendnym, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, jednakże jej wrodzona sprawiedliwość umie być przyczyną przypływów awersji. Jest to osoba niewierna, ma uznanie dla jedynie wygodnych dla siebie układów, potrafi działać nieszczerze, toteż kompani pragną wystrzegać się wstępowania z nią w umowy. Znamionuje się nietowarzyskością, częstokroć bywa samotnikiem, umie poświęcić całą dobę nietypowym czynnościom, lecz pokazana na środku sceny gubi mnóstwo ze swojego czaru. Lubi zachowywać się uczuciowo, ufa tarotowi, obliczenia i równania nie pociągają jej, zatem teraźniejsze otoczenie często nie podoba się jej. Bywa nieśmiała, przeczekanie burzy na dworze to dla niej autentycznie bolesne doświadczenie, niezbyt darzy zaufaniem słabo poznanych ludzi, pomimo tego że częstokroć jednakowoż dokłada starań, by stawiać czoła tym właściwościom swojego charakteru.
Charakteryzuje się ustępliwością, z reguły szuka mistrza i zwierzchnika, bowiem często zasadniczo nie wystarcza jej pewności siebie i przemoc i zuchwałość potrafią wymusić na niej modyfikację opinii. Jest to osobnik bezwolny, marudzi zwlekając, aż ktoś drugi rozwiąże problem, dopomagając jej nie przejmować się niczym. Jest to jednostka spokojna, jest to urodzony biurokrata, a więc trwa niepodatna na publiczny pośpiech i irytuje ją współpraca z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Bywa pobożna, przeważnie jest zdecydowanie bardziej pobudliwa niż lwia część społeczności i doznaje potężnej potrzeby jawnego manifestowania swoich emocji, więc zazwyczaj zajmuje się jakimś typem działalności artystycznej. Bywa człowiekiem nieuważnym, umie szybko rozpatrzyć gigantyczny zasób informacji, aczkolwiek działanie na ogół poprzedza u niej przemyślenie rzeczy, toteż częstokroć ciska się chaotycznie i bez wybranego celu. To osobnik pesymistyczny, przyrodzony pesymizm naprawdę gmatwa jej życie, prowokując u niej często nieuświadomione partolenie własnej pracy oraz owocując zaskakującym porzucaniem działań w połowie drogi. Cechuje się dalekowzrocznością, usiłuje nie reagować bez zastanowienia, analizuje różne scenariusze wydarzeń i nie polega na konceptach stworzonych na kolanie. Jest to osoba rzetelna, to chodzący wzór przodownika pracy, jej koncepcje nie kryją wad, a zatem warto uczyć się od niej sprawności oraz funkcjonalności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 08 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.