Ryba, 07 marca ☆ Panie

Ryba, 07 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać rewelacyjne samopoczucie, wyrusz ku wiktorii.

zdrowie: jesteś w dosyć lichej kondycji, pilnuj się i nie angażuj w czasochłonne prace.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do najbliższej osoby, bo przypuszczalnie przyszedł niezadowalający okres w miłości.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczna pani ryby urodzona w dniu 7 marca cechuje się wszechstronnością, znamionują ją liczne, śmiałe koncepcje i nie gubi minut na nieproduktywne marudzenie. To osoba wierna, jest uczciwym i rzetelnym podwładnym, do małżeństw odnosi się niezwykle serio, ale niejednokrotnie w swojej lojalności posuwa się aż do bufonerii. Jest to osobnik nielojalny, zmienia fronty zależnie od okoliczności, jako biurokrata okazuje się sprzedajna, toteż lepiej znający ludzie próbują wystrzegać się z nią głębszych koneksji. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odpychające dla normalnych osób, częstokroć ekscytuje ją wędkarstwo i umie być wielkodusznym i otwartym kompanem. To jednostka strachliwa, czuje niechęć do siedzenia w mroku, niespecjalnie darzy zaufaniem kiepsko zapoznanych ludzi, pomimo tego że stara się działać mądrze i odpowiedzialnie. Często bywa niestała, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i trudno jest jej obstawać przy podjętych decyzjach, częstokroć złości swoich współpracowników. Często bywa wrażliwa, wierzy tarotowi, nie lubi kultury technicznej, a więc częstokroć wolałaby urodzić się o setki lat temu. To osoba altruistyczna, jest wręcz zbytnio hojna i nie zajmuje się prywatnym zarobkiem, zatem często nęka ją brak zwykłego, materialnego realizmu. Jest to jednostka zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, problemy nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak potrafi być nazbyt konwencjonalna w nieprzewidzianych sytuacjach. To człowiek introwertyczny, jej indywidualna dusza potrafi być dla niej rozległym i szerokim światem, chętnie poświęca się niezwykłym hobby, aczkolwiek tłum częstokroć bez reszty ją onieśmiela.
Bywa osobą pasywną, utrzymuje się w apatycznym wahaniu, aż inny człowiek przedsięweźmie osąd, pozwalając jej nie przejmować się niczym. Znamionuje się spokojem, nie nuży jej pracowita realizacja nudnych obowiązków, dlatego umie odpowiednio uhonorować elitarną maestrię i przeważnie pracuje rzetelnie, lecz we własnym tempie. To jednostka odpowiedzialna, przenigdy nie odkłada zadań do zrealizowania, funkcjonuje podług skrupulatnie sprokurowanego scenariusza, a zatem mimo złudnej ociężałości na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. To osobnik ponury, na obieranych poprzez nią werdyktach zaważa zazwyczaj mniemanie o swoim niefortunnym losie, owocując marnowaniem przez nią najrozmaitszych nieocenionych sposobności oraz skutkując niespodziewanym porzucaniem działań przed zakończeniem. Jest to człowiek dalekowzroczny, dokłada starań, by nie zachowywać się innstynktownie, bacznie ogląda istniejące prognozy i zapisy oraz śpieszy ku sukcesowi mozolnie, jednakże metodycznie. Jest to jednostka posłuszna, niezależne decydowanie może być dla niej niezmiernie niepokojące, gdyż często zdecydowanie brakuje jej pewności siebie i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich poglądów. To osoba pobożna, zwykle jest znacząco bardziej emocjonalna niż gros ludzkości i jest niezwykle uzdolniona plastycznie bądź literacko, więc częstokroć jest nauczycielem mentalnym dla innych. Cechuje się powierzchownością, umie w krótkim czasie przemyśleć obszerną dozę informacji, aczkolwiek jej sądy często bywają niezbyt przewidujące, zatem nie realizuje raczej epokowych poszukiwań i odkryć.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 07 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.