Ryba, 06 marca ☆ Panie

Ryba, 06 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, spróbuj go jakoś ocieplić, nie gódź się żeby zrządzenia gwiazd zburzyły twoje projekty.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, wyzyskaj to najskuteczniej, jak tylko się da.

miłość: przedstawiasz sobą ucieleśnienie Wenus, wysiłkiem swojej aktywności, potrafisz dostać każdą rzecz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby, która przyszła na świat w dniu 6 marca, to osoba nietowarzyska, bywa lokalnym mądralą odklejonym od życia, często potrafi wykazywać rzadki upór przy odnawianiu zepsutych maszyn, ale tłum częstokroć totalnie ją konsternuje. Jest to jednostka nieśmiała, nie znosi siedzenia w ciemności, jest strachliwa w obecności nieznanych ludzi, pomimo tego że często nadrabia to przewidywaniem i przemyślnością. To osobnik wytrwały, częstokroć jest wyśmienitym opiekunem, konsekwencja dopomaga jej dojrzeć zależności niewidoczne dla innych osób i w zamierzchłych stuleciach umiałaby być benedyktynem piszącym pergaminowych zwojach. Jest to człowiek wrażliwy, rozwiązań trudności szuka w urokach i w horoskopach, nie współdziała z cywilizacją maszyn liczących, a więc często wolałaby urodzić się o wieki dawniej. Jest to jednostka chwiejna, nie potrafi obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i trudno jest jej pozostawać przy powziętych decyzjach, częstokroć drażni swoich kolegów. Jest to osobnik lojalny, partnerzy są dla niej bardzo istotni, jest niezmiernie ceniona przez znajomych, jednakże niejednokrotnie w swojej wierności dochodzi aż do przesady. Bywa nielojalna, poważa tylko wygodne dla siebie umowy, jako funkcjonariusz daje się poznać jako przekupna, toteż lepiej obeznane osoby starają się wystrzegać się z nią ściślejszych powiązań. Cechuje się troskliwością, rozrzutnie wspiera przyjaciół we własnym otoczeniu i jest niepoprawnym idealistą, więc często gnębi ją deficyt banalnej, trywialnej racjonalności. To człowiek elastyczny, termin „niemożliwy” nie istnieje w jej zasobie językowym, jeśli trzeba, umie zrobić śmigłowiec z tektury i linki i bardzo dobrze sprawdza się na każdym stanowisku. Jest to osobnik zorganizowany, potrafi umiejętnie dysponować swoimi środkami, problemy nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak czasami zbytnio przywiązuje się do poprzednio opracowanych koncepcji.
Charakteryzuje się pesymizmem, wszelką jej aktywność tłamsi chroniczny niedobór pewności siebie, prowadząc ją częstokroć do porzucania całkiem porządnie zapowiadających się projektów oraz potęgując ryzyko następnych porażek. Często bywa religijna, potrafi dostrzegać rzeczy nieuchwytne dla pozostałych widzów i jest niezwykle zdolna artystycznie albo pisarsko, a zatem najistotniejsze jest dla niej znalezienie entuzjastów dla własnych prac. To jednostka ustępliwa, uwielbia parać się wyciszającymi, niezwiązanymi z obowiązkiem zawodami, bowiem innych ludzi częstokroć bierze za rzeczoznawców i nazbyt bezproblemowo podporządkowuje się czyimś namowom. To jednostka rzetelna, jest bardzo uparta i metodyczna, funkcjonuje podług drobiazgowo wykonanego harmonogramu, zatem w długofalowej perspektywie na ogół dystansuje porywczych pionierów. Jest to osobnik rozważny, dokłada starań, by nie odpowiadać bez zastanowienia, skrupulatnie organizuje najbłahsze manewry oraz prze ku dostatkowi z namysłem, aczkolwiek metodycznie. To osoba zrównoważona, jest to naturalny biurokrata, dlatego utrzymuje się niewrażliwa na powszechny pośpiech i umie zachować opanowanie w stresujących sytuacjach. Bywa jednostką nieuważną, potrafi migiem przeanalizować niezmierzoną ilość informacji, lecz wybór zwykle prześciga u niej przemyślenie sprawy, a zatem często sama nie rozumie w pełni swoich ruchów. To człowiek apatyczny, z reguły ma ochotę oczekiwać, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, dostarczając jej wiecznego urlopu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 06 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.