Ryba, 05 marca ☆ Panie

Ryba, 05 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny jest raczej niezadowalający, postaraj się sprawić sobie coś radosnego.

zdrowie: to pora dosyć dobrej kondycj, nie bój się zaprezentować światu, co umiesz.

miłość: chyba swoje uczucia postrzegasz jako coś nadmiernie jednoznaczego, uzyskanie satysfakcji domaga się tutaj niebagatelnego oddania.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzona dnia 5 marca jest to osobnik cierpliwy, umie wykonać sprawy bardzo zniechęcające dla pozostałych osób, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem i w liceum częstokroć uzyskuje doskonałe oceny. Bywa jednostką uczuciową, ufa astrologii, nie szanuje typowo rozumowego postępowania, a więc przed pecetem często zachowuje się niczym ryba na brzegu. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez bezcelowych sprintów, problemy nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak niekiedy zbytnio przywiązuje się do przedtem wymyślonych pomysłów. To człowiek niestały, jej poglądy i stanowiska częstokroć są wieloznaczne i potrafi aktualizować najważniejsze przekonania codziennie, dlatego niezwykle źle spełnia się jako opiekun lub trener. Jest to osobnik opiekuńczy, umie nadstawiać grzbietu za innych ludzi i nie kuszą jej pieniądze i władza, więc jest uważana za głuptasa. Bywa osobą niewierną, liczy się z wyłącznie korzystnymi dla swojej osoby traktatami, jako urzędnik okazuje się przekupna, a zatem często jest wściekła na absolutnie każdego człowieka. Jest to jednostka wierna, jest niezmiernie troskliwa w stosunku do własnej drugiej połowy, usiłuje działać odpowiednio do swoich poglądów, ale częstokroć w tej spontanicznej życzliwości potrafi nie zaspokoić osobistych interesów. Bywa człowiekiem strachliwym, śmiałe wyczyny pragnie odstąpić pozostałym osobom, jest bojaźliwa w otoczeniu nieznanych ludzi, mimo że często równoważy to planowaniem i przemyślnością. To osobnik introwertyczny, dobrze czuje się bez towarzystwa, ochoczo poświęca się tajemniczym hobby, aczkolwiek odczuwa kłopoty z zadzierzganiem przyjacielskich stosunków z normalnymi osobami. To jednostka wszechstronna, umie sprawdzać się w dowolnych warunkach, wspaniale improwizuje nawet w sytuacjach męczącego bałaganu i słowo „nierealne” nie występuje w jej słowniku.
Znamionuje się pobożnością, jest uczulona na cudze doznania i trudności i w zwięzłej wypowiedzi potrafi zmieścić ogrom emocji, toteż na ogół oddaje się jakiejś formie działalności artystycznej. Cechuje się ustępliwością, indywidualne dokonywanie decyzji może być dla niej bardzo stresujące, bowiem lęka się uczestniczyć w konfliktach z innymi i skonfrontowana z czyjąś presją nie daje rady obronić swoich racji. To człowiek zrównoważony, nie nudzi jej sumienne wykonywanie powtarzalnych zleceń, zatem lubuje się w leniwych, wyciszających pracach i umie zachować samokontrolę w niespokojnych okolicznościach. Jest to osobnik defetystyczny, przyrodzony pesymizm autentycznie gmatwa jej życie, doprowadzając ją częstokroć do kompletnie niepotrzebnej porażki oraz odbierając jej siłę niezbędną do sfinalizowania zaczętych inicjatyw. Charakteryzuje się rozwagą, to przezorny i odważny strateg, dokładnie organizuje najbłahsze ruchy i nie wierzy konceptom napisanym byle jak. Bywa jednostką powierzchowną, potrafi migiem przemyśleć ogromną ilość wiadomości, jednakże decyzja zazwyczaj wyprzedza u niej rozważenie rzeczy, a zatem często ciska się chaotycznie i bez ustalonego kierunku. Jest to osoba słowna, jest niezwykle uparta i zorganizowana, utrzymuje monotonne, lecz produktywne tempo aktywności, a więc pomimo fałszywej ospałości z reguły wciela w życie swoje plany. Bywa człowiekiem apatycznym, marnuje dzień na daremnym jęczeniu, aż sprawa zostanie rozwiązana przez innych, wyzwalając ją od wahań.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 05 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.