Ryba, 04 marca ☆ Panie

Ryba, 04 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyjątkowe podejście do życia, idź zdobywać swoje otoczenie.

zdrowie: to pora dosyć satysfakcjonującej sprawności, idź śmiało przed siebie walczyć o lepsze jutro.

miłość: zapewne nadszedł niewskazany okres na zawieranie nowych znajomości, najlepiej przebywać w swoim lokum i zająć się medytacjom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, która urodziła się w dniu 4 marca, to jednostka wiarołomna, respektuje tylko intratne dla własnej osoby pakty, jako funkcjonariusz bywa skorumpowana, dlatego dokładniej otrzaskane osoby usiłują wystrzegać się z nią bliższych powiązań. To osobnik lojalny, jest bardzo troskliwa dla własnego współmałżonka, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niej sprawą niepodważalną, jednakże chwilami w swoim oddaniu posuwa się aż do pompatyczności. Jest to człowiek introwertyczny, jej indywidualna dusza potrafi być dla niej obszernym i szerokim środowiskiem, często umie wykazywać rzadką wytrwałość przy naprawie zniszczonych przedmiotów, jednak gawiedź częstokroć totalnie ją onieśmiela. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi wykonać zadania niezwykle zniechęcające dla innych osób, często ekscytuje ją wędkowanie i umie cierpliwie wsłuchiwać się w cudze opowieści. Jest to osobnik elastyczny, zakłopotanie to u niej nastrój naprawdę nieczęsty i rewelacyjnie odnajduje się nawet w warunkach dotkliwego zamieszania. Jest to człowiek zorganizowany, okazuje determinację i opanowanie, potrafi się właściwie inspirować, jednak marnie wytrzymuje szybko zmieniające się okoliczności. Bywa osobą niestałą, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i częstokroć nie potrafi zamknąć zaczętych spraw, zatem niezmiernie kiepsko sprawdza się jako rodzic lub belfer. Często bywa uczuciowa, nie boi się lirycznych porywów, rachunki i równania odrzucają ją, więc nagminnie obecna technologia częstokroć jest dla niej prawdziwym koszmarem. Cechuje się opiekuńczością, umie ponosić ofiary za innych ludzi i nie zna chciwości, a zatem często nęka ją brak przeciętnej, codziennej racjonalności. Jest to jednostka nieśmiała, paralotniarstwo nie jest zabawą sposobną dla tej osoby, jest strachliwa w otoczeniu nieznajomych ludzi, choć próbuje działać mądrze i sumiennie.
Jest to osobnik przezorny, dokłada starań, by nie odpowiadać intuicyjnie, kreuje roztropne plany oraz pędzi ku dostatkowi wolno, lecz konsekwentnie. To jednostka bezwolna, utrzymuje się w apatycznym zwątpieniu, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, pozwalając jej nie martwić się niczym. To człowiek rzetelny, pod żadnym pozorem nie odkłada zadań do załatwienia, jej pomysły nie mają wad, a więc w długiej perspektywie na ogół przewyższa porywczych aktywistów. Jest to osoba fatalistyczna, najdrobniejszą jej pracę tłamsi chroniczna nieobecność śmiałości, owocując marnowaniem jej talentu i potęgując groźbę następnych niepowodzeń. Bywa pobożna, z reguły jest dużo wrażliwsza niż gros populacji i doświadcza dużego pragnienia publicznego wyrażania swoich afektów, toteż najistotniejsze jest dla niej odnalezienie odbiorców dla własnych dzieł. To jednostka opanowana, powoli celebruje umiłowane obrzędy, zatem niezwykle nie znosi być nadzorowana i przeważnie pracuje rzetelnie, ale w swoim rytmie. Znamionuje się powierzchownością, potrafi w krótkim czasie przetrawić potężną ilość informacji, aczkolwiek nie stara się niczego głęboko zrozumieć, dlatego częstokroć sama nie rozumie tak naprawdę swoich działań. Bywa osobnikiem ustępliwym, pragnie zajmować się uspokajającymi, niezwiązanymi z odpowiedzialnością zajęciami, bo lęka się brać udział w sporach z innymi i nadmiernie lekko ulega czyimś perswazjom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 04 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.