Ryba, 03 marca ☆ Panie

Ryba, 03 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor stanie się raczej kiepski, strzeż się aby nie zachowywać się agresywnie wobec innych.

zdrowie: to moment stosunkowo dobrej kondycj, nie lękaj się walczyć o kolejne dni.

miłość: prawie na pewno nadszedł dołek w relacji z partnerem, najmądzej będzie przebywać w domu i poświęcić się medytacjom.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby urodzona w dniu 3 marca uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego ukończenia, potrafi się należycie inspirować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. Znamionuje się lojalnością, jest niezmiernie kochająca w stosunku do własnego współtowarzysza, stara się zachowywać się właściwie do swoich przekonań, jednakże jej wrodzony legalizm umie rodzić przypływy antypatii. Często bywa niewierna, zmienia fronty zależnie od klimatu, potrafi działać nieszczerze, zatem nie jest zbytnio ceniona poprzez własną ekipę. To osoba wrażliwa, rozwiązań kłopotów wygląda w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie poważa czysto rozumnej metodologii, a więc współczesne życie częstokroć nie podoba się jej. Cechuje się wszechstronnością, wyraz „nierealny” nie występuje w jej zasobie językowym i umie dopasować się do zmieniających się okoliczności. Jest to jednostka wytrwała, upór dopomaga jej zauważyć powiązania niewidoczne dla normalnych ludzi, w liceum często osiąga wybitne wyniki i umie wnikliwie wsłuchiwać się w ludzkie historie. Charakteryzuje się troskliwością, szczodrze wspiera kolegów w swojej okolicy i nie interesuje się prywatnym zyskiem, a zatem niejednokrotnie miewa problemy finansowe. Bywa bojaźliwa, śmiałe akty pragnie pozostawić innym osobom, niezbyt polega na słabo zapoznanych ludziach, pomimo tego że próbuje jednakże wynajdywać różnorodne taktyki przełamania własnych słabości. Bywa osobnikiem niestałym, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i częściej od innych modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojej pracy, częstokroć złości swoich współpracowników. To osoba nietowarzyska, często jest eremitą, częstokroć umie okazywać niespotykaną wytrwałość przy odnawianiu zużytych urządzeń, lecz eksponowana na scenie traci mnóstwo ze swojego powabu.
To człowiek uduchowiony, potrafi dostrzegać zjawiska niedostrzegalne dla pozostałych gapiów i jej wytwory umieją niezwykle pobudzać, dlatego przeważnie uprawia jakiś typ twórczości. Znamionuje się opanowaniem, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mistyka, toteż każdy czas z największą przyjemnością spędza na ustronnych rozmyślaniach i drażni ją współdziałanie z osobami pospiesznymi. Często bywa powierzchowna, nie deprymują jej zagonienie i rozgardiasz, aczkolwiek decyzja na ogół wyprzedza u niej analizę sprawy, więc częstokroć ciska się chaotycznie i bez wyznaczonego kursu. Jest to jednostka posłuszna, często musi poświęcać się realizacji unikanych przez siebie działań, bowiem innych ludzi częstokroć bierze za znawców i z łatwością pozwala się prowadzić. To osoba przewidująca, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, bierze pod uwagę przeróżne plany posunięć oraz nie ufa konceptom stworzonym niestarannie. To osobnik odpowiedzialny, to ucieleśniony ideał pioniera, funkcjonuje według skrupulatnie wykonanego scenariusza, zatem warto uczyć się od niej funkcjonalności i skuteczności. Cechuje się pesymizmem, najmniejszą jej działalność krępuje notoryczny niedostatek odwagi, prowokując u niej często bezwiedne sabotowanie własnej roboty oraz zabierając jej witalność konieczną do sfinalizowania rozpoczętych projektów. Jest to jednostka apatyczna, z reguły woli wyczekiwać, aż drugi człowiek przedsięweźmie werdykt, pomagając jej nie martwić się niczym.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 03 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.