Ryba, 20 marca ☆ Panie

Ryba, 20 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezgorszy stan duchowy, korzystaj z życia, nie wiadomo, kiedy będzie kolejny porównywalny poranek.

zdrowie: witalność wprost gorzeje w Twym wnętrzu, wyzyskaj ten stan najskuteczniej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego potrzebujesz w związku, zdobądź rzeczy których pożądasz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalna pani ryby, która przyszła na świat w dniu 20 marca, jest to osoba strachliwa, kajakarstwo górskie nie jest zabawą właściwą dla tego człowieka, wybrany przez nią charakter działań charakteryzuje rozwaga, chociaż często potrafi świetnie realizować się w sprawach niepowodujących potrzeby zbyt wielkiego kozaczenia. Bywa niewierna, respektuje wyłącznie wygodne dla siebie umowy, umie zachowywać się nieuczciwie, dlatego kompani chcą unikać angażowania się z nią w układy. To osobnik wytrwały, w minionych dniach potrafiłaby być kopistą piszącym starych kodeksach, częstokroć jest idealnym nauczycielem i konsekwencja pozwala jej dojrzeć związki niewidoczne dla innych osób. Jest to jednostka introwertyczna, uwielbia bujać w obłokach, w swoich osobistych fantazjach, ochoczo para się niespotykanymi hobby, lecz doznaje problemów z tworzeniem bliskich stosunków z pozostałymi ludźmi. Jest to osobnik szczery, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podwładnym, jest bardzo ceniona przez kolegów, ale jej wrodzona prawość umie powodować wybuchy antypatii. To osoba troskliwa, potrafi ponosić ofiary za innych ludzi i jest oderwanym od rzeczywistości romantykiem, więc ma szansę zawieść w kontakcie z twardą rzeczywistością. Bywa jednostką emocjonalną, prędzej przekonuje ją serce aniżeli rozsądek, nie polega na uczonym sposobie rozwiązywania trudności, toteż dzisiejsze życie często nie odpowiada jej. Jest to osoba niezdecydowana, nie umie wybrać jednego stanowiska i potrafi błyskawicznie odpuścić na chwilę przed zdobyciem mety, a zatem niezwykle źle radzi sobie jako niańka lub instruktor. Jest to osobnik zdyscyplinowany, umie racjonalnie gospodarować swoimi rezerwami, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak marnie radzi sobie z szybko przeistaczającymi się sytuacjami. Jest to jednostka elastyczna, gdy trzeba, umie zrobić komputer z kartonu i żyłki, potrafi wpasować się w płynne warunki i hasło „niewykonalne” nie istnieje w jej słowniku.
Bywa posłuszna, przeważnie wygląda przywódcy i przewodnika, ponieważ częstokroć zauważalnie brakuje jej wiary w sukces i nadmiernie swobodnie poddaje się czyimś presjom. To osoba rozważna, podejmuje próby, by nie reagować intuicyjnie, bierze pod uwagę rozmaite grafiki posunięć oraz śpieszy do finansowego dobrobytu wolno, aczkolwiek systematycznie. Charakteryzuje się posępnością, na obieranych poprzez nią osądach ciąży zwykle przeświadczenie o swoim niefortunnym losie, skutkując traceniem jej umiejętności i powiększając groźbę następnych klęsk. Cechuje się biernością, trwoni czas na jałowym stękaniu, aż sprawa zostanie rozwiązana przez innych, zwalniając ją od wahań. Bywa powierzchowna, umie w krótkim czasie zbadać rozległy zasób wiadomości, jednakże działa często zbytnio nierozważnie, zatem częstokroć szarpie się chaotycznie i bez przyjętego kursu. Często bywa uduchowiona, potrafi postrzegać zjawiska nieuchwytne dla pozostałych widzów i umie niezmiernie sugestywnie oddawać duchowe odczucia innych, a więc częstokroć jest mentorem mentalnym dla innych. Znamionuje się opanowaniem, nie męczy jej obowiązkowe wykonywanie nieurozmaiconych zleceń, więc każdy rok po roku z największą przyjemnością przepędza na ustronnych medytacjach i zazwyczaj mozoli się sumiennie, lecz we własnym rytmie. To jednostka sumienna, swoje misje traktuje serio, jej plany nie zawierają dziur, zatem pomimo złudnej flegmatyczności na ogół wciela w życie swoje projekty.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 20 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.