Ryba, 19 marca ☆ Panie

Ryba, 19 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój stanie się raczej lichy, spróbuj zafundować sobie coś optymistycznego.

zdrowie: obawiam się, że dzisiaj twoja wydajność jest całkiem mizerna, to niewskazany dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: nakieruj uwagę na swoje relacje, gdyż przypuszczalnie czeka Cię niezadowalający czas w związku.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzona w dniu 19 marca uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje samodyscyplinę i konsekwencję, przeciwności nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak umie być przesadnie formalna w nieznanych sytuacjach. Bywa uczuciowa, w większym stopniu dociera do niej serce aniżeli myślenie, nie ceni rzeczywistości technologicznej, a zatem wszechogarniająca technologia często oznacza dla niej prawdziwą zmorę. Znamionuje się introwertyzmem, pragnie spędzać czas, w swoich własnych fantazjach, częstokroć potrafi wykazywać niezwykłą wytrwałość przy renowacji zepsutych maszyn, lecz ma trudności z inicjowaniem znajomości z normalnymi osobami. Jest to jednostka wszechstronna, zaskoczenie to u niej uczucie naprawdę nietypowe, zamiłowanie do modernizowania jest jej nieodmienną własnością i jeśli trzeba, umie zmajstrować śmigłowiec z brystolu i rzemienia. To człowiek wytrwały, często jest doskonałym nauczycielem, spełnia się w charakterze wziętego opiekuna i upór w posuwaniu się do finału częstokroć pomaga jej uzyskać finansowy dobrobyt. To osobnik opiekuńczy, potrafi nadstawiać karku za innych ludzi i nie przejawia zachłanności, zatem niekiedy osobiście wymaga ratunku pieniężnego. Jest to osoba chwiejna, często brakuje jej hartu ducha i umie uaktualniać fundamentalne decyzje z dnia na dzień, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią negocjacje. Bywa jednostką bojaźliwą, pełne brawury osiągnięcia woli zostawić pozostałym ludziom, niezbyt polega na kiepsko poznanych osobach, chociaż próbuje mimo to wynajdywać rozmaite metody przekroczenia własnych wad. To osobnik nielojalny, zabieganie o osobisty zarobek jest dla niej kluczowym prawem, jako biurokrata okazuje się przekupna, toteż częstokroć jest obruszona na całe otoczenie. Jest to jednostka szczera, jest niezwykle kochająca względem swojego partnera, usiłuje działać adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek często w tym immanentnym koleżeństwie potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy.
Bywa człowiekiem uległym, z reguły wygląda szefa i przewodnika, albowiem częstokroć mocno nie starcza jej wiary w sukces i bez trudności pozwala się prowadzić. To osoba dalekowzroczna, to przezorny i odważny dowódca, skrupulatnie układa najmniejsze ruchy oraz nie ufa projektom utworzonym na kolanie. Bywa bezwolna, przepuszcza chwilę na próżnym psioczeniu, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, zapewniając jej święty spokój. Cechuje się defetyzmem, najbłahszą jej aktywność ogranicza ciągły niedobór asertywności, wyzwalając u niej często bezwiedne partaczenie swojej pracy i owocując zaskakującym rezygnowaniem przed osiągnięciem celu. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, swoje powinności traktuje na serio, postępuje według drobiazgowo sprokurowanego planu, a więc w długiej perspektywie zwykle przewyższa krewkich aktywistów. Znamionuje się opanowaniem, nie nudzi jej obowiązkowe realizowanie nudnych zadań, więc bardzo nie cierpi być poganiana i umie zapanować nad sobą w nerwowych okolicznościach. Częstokroć bywa nieuważna, potrafi błyskawicznie zbadać gigantyczną dozę informacji, ale jej opinie często są niespecjalnie przewidujące, dlatego częstokroć sama nie pojmuje w pełni swoich posunięć. Cechuje się religijnością, umie postrzegać rzeczy niewidoczne dla innych gapiów i w krótkim wystąpieniu potrafi umieścić morze namiętności, a więc podstawowe jest dla niej posiadanie miłośników dla własnych dzieł.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 19 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.