Ryba, 18 marca ☆ Panie

Ryba, 18 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden zwykły dzionek, postaraj się go w jakiś sposób ożywić, nie dopuść by wyroki losu unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: siła po prostu rozpiera cię, wykorzystaj ten stan najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, zdobądź to, czego potrzebujesz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby urodzona w dniu 18 marca cechuje się cierpliwością, umie uzyskać biegłość w sprawach wymagających długofalowego przeszkolenia, spełnia się w zawodzie uznanego mentora i potrafi być wyrozumiałym i empatycznym kumplem. To osoba niestała, często brakuje jej wytrwałości i częstokroć nie umie dokończyć rozpoczętych zadań, często bierze się za rozliczne profesje. Częstokroć bywa wrażliwa, prędzej dociera do niej intuicja niż myślenie, tabelki i obliczenia odrzucają ją, dlatego nagminnie obecna industrializacja często oznacza dla niej prawdziwe zmartwienie. Jest to osobnik wierny, jest niezmiernie serdeczna wobec własnego współmałżonka, do związków małżeńskich podchodzi bardzo na serio, jednakże czasem w swojej uczciwości sięga aż do bufonerii. Częstokroć bywa bojaźliwa, stroni od siedzenia w mroku, jest lękliwa w otoczeniu nieznajomych ludzi, choć często potrafi rewelacyjnie odnajdywać się w zagadnieniach niewymagających przesadnego kozaczenia. To jednostka wszechstronna, umie współdziałać nieomalże z każdą osobą, zaskoczenie to u niej samopoczucie naprawdę niespotykane i znamionują ją różne, niepospolite plany. Charakteryzuje się systematycznością, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak umie być zbytnio oficjalna w nieznanych sytuacjach. Jest to osobnik zamknięty, lubi spędzać czas, w swoich prywatnych marzeniach, potrafi poświęcić całą dobę niezrozumiałym czynnościom, ale ma problemy z tworzeniem kontaktów z pozostałymi ludźmi. Jest to osoba opiekuńcza, bawi ją dostarczanie zadowolenia przyjaciołom i bardziej ceni koleżeństwo niźli dobrobyt, a zatem bywa uważana za głuptasa. Częstokroć bywa wiarołomna, to ambitny aktywista prezentujący mimo to predyspozycję do egoizmu, jako urzędas okazuje się skorumpowana, a więc towarzysze chcą unikać angażowania się z nią w układy.
Znamionuje się ponurością, wrodzone czarnowidztwo autentycznie gmatwa jej egzystencję, popychając ją często do zarzucania zupełnie porządnie prezentujących się inicjatyw oraz powodując gwałtowne rezygnowanie w połowie drogi. Cechuje się opanowaniem, wygląda jak średniowieczny zakonnik, więc umie zrozumieć wystudiowany kunszt i męczy ją współpraca z ludźmi energicznymi. Charakteryzuje się apatią, z reguły woli oczekiwać, aż ktoś obcy odnajdzie wyjście, utrzymując ją w przyjemnej stagnacji. Bywa pobożna, jest wyczulona na czyjeś odczucia i trudności i jest niezwykle zdolna plastycznie lub językowo, zatem częstokroć jest przewodnikiem mentalnym dla innych. To jednostka przewidująca, to przezorny i śmiały dowódca, skrupulatnie komponuje najdrobniejsze ruchy oraz pędzi ku sukcesowi wolno, aczkolwiek konsekwentnie. Bywa nieuważna, jest ciągle w coś zaangażowana, lecz nie próbuje niczego dogłębnie poznać, toteż nie urzeczywistnia przeważnie epokowych reform i analiz. Cechuje się odpowiedzialnością, obowiązek jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, funkcjonuje podług drobiazgowo wykonanego harmonogramu, dlatego w długotrwałym ujęciu zazwyczaj przewyższa krewkich wodzirejów. Jest to osobnik posłuszny, często musi oddawać się wykonywaniu lekceważonych przez siebie zajęć, albowiem boi się wdawać się w utarczki z innymi i zuchwałość i siła potrafią wydębić na niej odmianę punktu widzenia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 18 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.