Ryba, 17 marca ☆ Panie

Ryba, 17 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć doskonałe nastawienie, idź na całość.

zdrowie: ostrzegam, iż dzisiejszego dnia twoja forma jest bardzo kiepska, to nieodpowiedni dzień do dużego wysiłku.

miłość: najpewniej nadchodzi kryzys w miłości, najsensowniej wydaje się siedzieć w mieszkaniu i poświęcić się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby, która przyszła na świat w dniu 17 marca, to jednostka wierna, koledzy są dla niej bardzo cenni, wierność w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, jednakże czasami w swoim oddaniu posuwa się aż do sztuczności. Częstokroć bywa wiarołomna, szybko przestaje pamiętać o własnych obietnicach, potrafi działać obłudnie, toteż często jest obrażona na całe otoczenie. Bywa chwiejna, nie umie wykazywać się zorganizowanymi decyzjami i potrafi błyskawicznie wycofać się tuż przed uzyskaniem celu, częstokroć wkurza swoich wspólników. Charakteryzuje się cierpliwością, często jest wspaniałym wychowawcą, umie wykonać sprawy niezwykle nieatrakcyjne dla pozostałych osób i w szkole częstokroć osiąga bardzo dobre oceny. Jest to osobnik troskliwy, spełnia się w aktywności dobroczynnej i jest wiecznym fantastą, a więc niekiedy samemu potrzebuje pomocy finansowej. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi mądrze zarządzać swoimi siłami, umie się adekwatnie inspirować, jednak marnie wytrzymuje gwałtownie przeobrażające się warunki. Jest to człowiek wszechstronny, zapał do modernizowania jest jej nieodmienną własnością i hasło „niewykonalne” nie istnieje w jej doktrynie życiowej. Jest to jednostka zamknięta, jej indywidualna dusza potrafi być dla niej rozległym i szerokim środowiskiem, chętnie poświęca się niecodziennym zamiłowaniom, ale wystawiona na środku sceny gubi dużo ze swojej atrakcyjności. Bywa wrażliwa, pokłada ufność w czarnoksięstwie, nie współdziała ze sferą komputerów, dlatego często wolałaby urodzić się o stulecia temu. Częstokroć bywa lękliwa, przesiedzenie burzy pod gołym niebem to dla niej naprawdę stresujące doznanie, jest strachliwa w towarzystwie nieznajomych osób, chociaż stara się zachowywać się rozsądnie i odpowiedzialnie.
Bywa posłuszna, samodzielne podejmowanie decyzji może być dla niej niezmiernie nieprzyjemne, gdyż często znacząco nie wystarcza jej odwagi i zanadto lekko ulega cudzym sugestiom. Jest to człowiek bierny, marnuje czas na próżnym narzekaniu, aż problem zostanie rozwiązany przez innych, oswobadzając ją od wahań. Częstokroć bywa religijna, dysponuje kreatywnym i niezwykle otwartym psyche i w celnej wypowiedzi umie umieścić ogrom wzruszeń, więc z reguły uprawia jakiś gatunek sztuki. Bywa nieuważna, nie odstręczają jej zabieganie i chaos, aczkolwiek wybór przeważnie prześciga u niej rozważenie kwestii, zatem nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej złożonych koncepcji. Jest to jednostka ostrożna, próbuje nie odpowiadać bez zastanowienia, cierpliwie analizuje dostępne prognozy i informacje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów sporządzonych na kolanie. To osobnik rzetelny, swoje prace traktuje na serio, postępuje wedle skrupulatnie wykonanego harmonogramu, a zatem mimo iluzorycznej ociężałości na ogół wciela w życie swoje projekty. To osoba opanowana, jest to urodzony biurokrata, dlatego odczuwa pociąg do niespiesznych, relaksujących zajęć i zwykle mozoli się sumiennie, lecz we własnym rytmie. Znamionuje się pesymizmem, zawsze dręczy ją wątpliwość odnośnie poprawności wykonywanych ruchów, powodując tracenie jej możliwości oraz owocując gwałtownym wycofywaniem się przed dotarciem do mety.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 17 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.