Ryba, 16 marca ☆ Panie

Ryba, 16 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezły humor, używaj życia, nie wiesz przecież, kiedy przydarzy się następny równie dobry czas.

zdrowie: uprzedzam, iż dzisiejszego dnia twoja wydajność jest niezmiernie licha, to nieodpowiedni czas do dużego wysiłku.

miłość: goreje w tobie ogień miłości, wkładem swojej woli, potrafisz konstruować satysfakcjonujące relacje.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby, która urodziła się dnia 16 marca, charakteryzuje się altruizmem, jest wręcz zbyt wielkoduszna i nie zna zachłanności, więc ma szansę zawieść w kontakcie z brutalnym życiem. Jest to jednostka nietowarzyska, lubi bujać w obłokach, w swoich własnych fantazjach, ochoczo para się nietypowymi zainteresowaniami, jednak tłum często absolutnie ją onieśmiela. Jest to osobnik konsekwentny, potrafi dociągnąć swoje projekty do zyskownego zamknięcia, umie się adekwatnie mobilizować, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w nieprzewidzianych okolicznościach. Bywa bojaźliwa, czuje niechęć do znajdowania się w ciemności, lubiany przez nią charakter działań cechuje dalekowzroczność, mimo że częstokroć kompensuje to planowaniem i przemyślnością. Jest to osoba elastyczna, umie dostosować się do płynnych warunków i znamionują ją rozliczne, ekstrawaganckie plany. Znamionuje się wytrwałością, często cieszy ją łowienie ryb, częstokroć jest fenomenalnym wychowawcą i potrafi zyskać biegłość w zagadnieniach wymagających długiej praktyki. Często bywa uczuciowa, pokłada ufność w cudotwórstwie, nie ceni typowo racjonalnego postępowania, dlatego częstokroć wolałaby przyjść na świat o setki lat temu. Cechuje się wiernością, jest odpowiedzialnym i sumiennym podwładnym, jest niezmiernie chwalona przez wspólników, ale niejednokrotnie w swojej ofiarności dociera aż do przesady. Bywa człowiekiem chwiejnym, często nie starcza jej silnej woli i częściej od innych zmienia sąd odnośnie kierunku swojej pracy, częstokroć złości swoich kolegów. Bywa niewierna, to wytrawny polityk ukazujący jednakowoż predyspozycję do populizmu, umie działać dwulicowo, a więc nie jest przesadnie ceniona poprzez własny zespół.
Charakteryzuje się biernością, marudzi w oczekiwaniu, aż druga osoba poweźmie osąd, uwalniając ją od rozterek. Jest to jednostka uduchowiona, bardzo pobudzają ją kłopoty innych ludzi i potrafi niezwykle barwnie portretować mentalne doznania innych, toteż na ogół zajmuje się jakimś gatunkiem twórczości. Znamionuje się posępnością, naturalny defetyzm autentycznie gmatwa jej egzystencję, sprowadzając ją często do kompletnie nieuzasadnionej klęski oraz potęgując szansę kolejnych porażek. To osobnik opanowany, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mnicha, zatem każdy dzień za dniem z największą przyjemnością przepędza na odosobnionych refleksjach i umie zachować samokontrolę w niespokojnych sytuacjach. Cechuje się powierzchownością, potrafi po trosze mieć pojęcie o każdej sprawie, aczkolwiek nie usiłuje niczego całkowicie poznać, a zatem częstokroć szamocze się chaotycznie i bez wybranego celu. To osoba ostrożna, to przezorny i śmiały dowódca, skrupulatnie układa najmniejsze posunięcia oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi powoli, lecz konsekwentnie. Charakteryzuje się sumiennością, swoje powinności traktuje poważnie, jej koncepcje nie kryją dziur, toteż należy doszkalać się od niej efektywności i pragmatyczności. To człowiek ustępliwy, zazwyczaj szuka przywódcy i nauczyciela, albowiem pozostałe jednostki często bierze za autorytety i bez problemu pozwala się prowadzić.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 16 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.