Ryba, 15 marca ☆ Panie

Ryba, 15 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny przeciętny dzionek, postaraj się jakoś tchnąć w niego radość, nie pozwól aby wyroki losu zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: ostrzegam, iż dzisiaj twoja kondycja jest bardzo marna, postaraj się stronić od niepotrzebnej roboty.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, gdyż jest duża szansa, iż nadszedł niezadowalający czas w miłości.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalna kobieta ryby urodzona dnia 15 marca jest to jednostka cierpliwa, częstokroć ekscytuje ją wędkarstwo, często jest wspaniałym nauczycielem i wytrwałość w dążeniu do finału częstokroć pozwala jej uzyskać bogactwo. Cechuje się metodycznością, ukazuje samodyscyplinę i nieustępliwość, pracuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Bywa osobnikiem niestałym, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie gwałtownie poddać się niedługo przed uzyskaniem mety, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią negocjacje. To człowiek altruistyczny, potrafi ponosić ofiary za przyjaciół i nie kuszą jej wpływy i sława, toteż momentami doznaje komplikacji ekonomicznych. Częstokroć bywa wiarołomna, to posiadający duże aspiracje polityk wykazujący mimo to skłonność do populizmu, umie zachowywać się obłudnie, a zatem nie jest nazbyt chwalona poprzez własną grupę. Jest to osoba elastyczna, przystosowuje żwawo i sprawnie i pojęcie „niewykonalne” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej. Znamionuje się introwertyzmem, ubóstwia przebywać, w swoich osobistych fantazjach, często potrafi okazywać rzadką cierpliwość przy odnawianiu zużytych mechanizmów, lecz miewa problemy z tworzeniem przyjaźni z innymi ludźmi. Jest to jednostka nieśmiała, unika znajdowania się w ciemnościach, niezbyt wierzy kiepsko zapoznanym osobom, choć próbuje jednakowoż poszukiwać rozmaitych technik ominięcia własnych wad. Bywa wrażliwa, pokłada ufność w astrologii, nie lubi rzeczywistości naukowej, a więc częstokroć wolałaby przyjść na świat o setki lat dawniej. Charakteryzuje się szczerością, jest zacnym i rzetelnym pracownikiem, usiłuje działać odpowiednio do swoich poglądów, ale często w tym naturalnym koleżeństwie umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy.
Jest to jednostka sumienna, to ewidentny wzór przodownika pracy, postępuje podług skrupulatnie dopracowanego projektu, zatem powinno się doszkalać się od niej ergonomiczności oraz skuteczności. Częstokroć bywa ustępliwa, przeważnie wygląda opiekuna i szefa, ponieważ pozostałych ludzi często postrzega za autorytety i bez problemu pozwala się prowadzić. Znamionuje się pesymizmem, na wybieranych przez nią werdyktach zaważa z reguły przeświadczenie o swoim niefortunnym losie, skutkując przepuszczaniem przez nią najrozmaitszych użytecznych możliwości oraz wzmagając groźbę nowych klęsk. Bywa bezwolna, trwoni energię na jałowym gderaniu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pozostawiając ją w słodkiej stagnacji. To osoba ostrożna, to przezorny i ambitny przywódca, z uwagą ogląda posiadane antycypacje i informacje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów sporządzonych w pośpiechu. Bywa jednostką uduchowioną, potrafi dostrzegać fenomeny niedostrzegalne dla innych widzów i umie bardzo zajmująco opisywać mentalne wrażenia innych, więc częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. Jest to osobnik powierzchowny, jest cały czas czymś pochłonięta, aczkolwiek jej szybkie działania często na nieszczęście dają się poznać jako złe, toteż nie radzi sobie z analizowaniem bardziej wieloaspektowych koncepcji. Cechuje się opanowaniem, jest podobna do średniowiecznego zakonnika, a zatem trwa niewrażliwa na publiczną krzątaninę i na ogół mozoli się odpowiedzialnie, jednakże we własnym tempie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 15 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.