Ryba, 13 marca ☆ Panie

Ryba, 13 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor stanie się stosunkowo lichy, wystrzegaj się aby nie atakować innych.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś rutynową robotą.

miłość: sądzę, że swoją miłość widzisz jako coś nadmiernie oklepanego, osiągnięcie spełnienia nakazuje w tej dziedzinie więcej oddania.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzona dnia 13 marca znamionuje się introwertyzmem, ubóstwia spędzać czas, w swoich prywatnych myślach, potrafi poświęcić cały dzień dziwacznym działaniom, jednak pokazana na środku sceny gubi mnóstwo ze swojego wdzięku. Charakteryzuje się troskliwością, bywa wręcz nazbyt szczodra i jest wiecznym romantykiem, toteż jest brana za osła. Cechuje się elastycznością, gdy trzeba, umie zmajstrować komputer z brystolu i powroza i hasło „niemożliwe” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej. Znamionuje się wiernością, jest bardzo serdeczna w stosunku do własnego partnera, uczciwość w związku jest dla niej sprawą niekwestionowaną, aczkolwiek częstokroć w tej immanentnej przyjazności potrafi nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Jest to osobnik zorganizowany, okazuje siłę charakteru i konsekwencję, kłopoty nie umieją szybko jej zrazić, jednak potrafi być przesadnie formalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa uczuciowa, wyjść z problemów wypatruje w czarach i w proroctwach, nie współpracuje ze światem maszyn, zatem często wolałaby urodzić się o stulecia wcześniej. Bywa nieśmiała, kajakarstwo górskie nie jest zabawą stosowną dla tego człowieka, jest lękliwa w towarzystwie nieznajomych osób, choć próbuje jednakowoż poszukiwać rożnych sposobów pokonania własnych ułomności. Jest to jednostka chwiejna, częstokroć brakuje jej hartu ducha i umie nagle zrezygnować niedługo przed uzyskaniem celu, często wkurza swoich kolegów. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi umiejętnie czekać na odpowiednią chwilę, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym towarzyszem i w zamierzchłych czasach potrafiłaby być mnichem kaligrafującym antycznych książkach. To osoba niewierna, modyfikuje koalicje zależnie od okoliczności, jako funkcjonariusz okazuje się skorumpowana, a zatem częstokroć bywa wściekła na niesprawiedliwy los.
To osobnik fatalistyczny, na wybieranych poprzez nią decyzjach ciąży zazwyczaj przeświadczenie o swojej złej doli, powodując trwonienie jej zdolności oraz owocując zaskakującym wycofywaniem się przed dotarciem do mety. Bywa religijna, dysponuje twórczym i niezwykle otwartym umysłem i umie niezmiernie malowniczo prezentować wewnętrzne doznania innych, więc kluczowe jest dla niej znalezienie widzów dla własnych dzieł. Jest to człowiek spokojny, nie męczy jej pracowite wykonywanie nieurozmaiconych obowiązków, dlatego potrafi właściwie uhonorować kunsztowny artyzm i umie zachować opanowanie w niespokojnych sytuacjach. Cechuje się rzetelnością, zupełnie nie odwleka zadań do wykonania, pracuje według skrupulatnie przygotowanego planu, a więc pomimo złudnej flegmatyczności z reguły urzeczywistnia swoje projekty. Lubi zachowywać się pasywnie, marnuje energię na nieproduktywnym narzekaniu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, utrzymując ją w miłym bezruchu. To jednostka posłuszna, często musi parać się realizowaniem pogardzanych przez siebie prac, ponieważ obawia się wdawać się w spory z innymi i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich przekonań. Jest to osobnik przewidujący, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, drobiazgowo układa wszelkie ruchy oraz prze ku bogactwu mozolnie, jednakże metodycznie. Częstokroć bywa pobieżna, jest bardzo inteligentna, lecz jej osądy często bywają niezbyt ostrożne, a zatem nie realizuje raczej epokowych badań i diagnoz.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 13 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.