Ryba, 11 marca ☆ Panie

Ryba, 11 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie zdecydowanie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: przestrzegam, że twoja wydolność jest niezwykle słaba, próbuj wystrzegać się zbytecznej orki.

miłość: prawdopodobnie swój związek widzisz jako coś nadto oczywistego, postaraj się zaintrygować na tym polu siebie i innych.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalna pani ryby, która przyszła na świat w dniu 11 marca, jest to człowiek metodyczny, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego zamknięcia, przeszkody nie umieją szybko jej zrazić, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Bywa niekonsekwentna, częstokroć brakuje jej hartu ducha i potrafi uaktualniać życiowe założenia co minutę, często chwyta się rozmaitych zawodów. Bywa niewierna, wybiera aliansy zależnie od układu sił, jako urzędas daje się poznać jako sprzedajna, więc nie jest zbyt szanowana przez własne towarzystwo. Bywa nieśmiała, motocross nie jest sportem sposobnym dla tej osoby, niezbyt pokłada ufność w kiepsko zapoznanych ludziach, mimo że częstokroć umie dobrze sprawdzać się w sprawach niedomagających się zbyt wielkiego popisywania się. Często bywa wrażliwa, ufa kabale, nie szanuje typowo logicznej postawy, dlatego przed monitorem częstokroć reaguje jak słoń w składzie porcelany. To osobnik wszechstronny, zdaje się dysponować sprawdzonym rozwiązaniem na każdy prawdopodobny problem i potrafi radzić sobie w dowolnych warunkach. Jest to jednostka cierpliwa, w minionych stuleciach umiałaby być benedyktynem notującym szacownych książkach, konsekwencja w zmierzaniu do finału często dopomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt i częstokroć jest doskonałym przewodnikiem. Jest to osoba introwertyczna, wyśmienicie bawi się w pojedynkę, potrafi poświęcić cały dzień niezrozumiałym działaniom, jednakże wystawiona na widoku publicznym traci dużo ze swojego wdzięku. Jest to człowiek szczery, jest uczciwym i rzetelnym podkomendnym, do miłości podchodzi niezmiernie serio, lecz jej spontaniczna prawość umie być przyczyną przypływów antypatii. Znamionuje się altruizmem, szczodrze obdarza kolegów we własnym otoczeniu i nie zabiega o prywatny interes, a więc często nęka ją niedostatek zwykłego, trywialnego realizmu.
To jednostka spokojna, leniwie odprawia umiłowane ceremonie, toteż każdy żywot z największą satysfakcją trwoni na odosobnionych medytacjach i przeważnie wykonuje pracę rzetelnie, aczkolwiek w swoim tempie. Jest to osobnik ustępliwy, niezależne podejmowanie decyzji może być dla niej bardzo stresujące, albowiem częstokroć znacząco nie wystarcza jej śmiałości i skonfrontowana z czyjąś presją nie daje rady obronić swoich racji. Cechuje się pobieżnością, jest niezwykle mądra, ale jej osądy często bywają niespecjalnie ostrożne, a zatem nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej wymyślnych koncepcji. Bywa osobą apatyczną, marnuje czas na czczym ględzeniu, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, pozwalając jej ciągle cieszyć się swoimi myślami. To jednostka defetystyczna, na podejmowanych poprzez nią decyzjach kładzie się cieniem zazwyczaj przeświadczenie o swojej pechowej passie, sprowadzając ją częstokroć do zupełnie bezsensownej przegranej oraz zabierając jej wigor niezbędny do skończenia rozpoczętych projektów. Jest to osoba religijna, jest wyczulona na cudze bodźce i trudności i doświadcza potężnej potrzeby towarzyskiego manifestowania swoich emocji, zatem zwykle trudni się jakąś formą twórczości. To osobnik słowny, to żywy wzór pioniera, zachowuje jednorodny, jednak produktywny rytm działalności, dlatego winno się uczyć się od niej pragmatyzmu oraz skuteczności. Charakteryzuje się przezornością, stara się nie odpowiadać odruchowo, z uwagą przepatruje istniejące zbiory danych i prognozy oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, jednakże systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 11 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.