Ryba, 29 lutego ☆ Panie

Ryba, 29 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać specjalnie korzystnego humoru, strzeż się żeby nie atakować ludzi w swoim otoczeniu.

zdrowie: obawiam się, iż dzisiejszego dnia twoja wydolność jest wybitnie kiepska, próbuj wymigać się od zbytecznej mordęgi.

miłość: twój temperament rozkwita, sięgnij po rzeczy których potrzebujesz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby, która urodziła się dnia 29 lutego, jest to człowiek zamknięty, bywa regionalnym filozofem odklejonym od życia, częstokroć potrafi ukazywać nieziemską wytrwałość przy odnawianiu zepsutych sprzętów, ale gawiedź często kompletnie ją peszy. Jest to jednostka opiekuńcza, szczodrobliwie obdarowuje kolegów w swoim otoczeniu i nie ma pojęcia, co to chciwość, toteż może zawieść w zderzeniu z twardą codziennością. To osoba konsekwentna, umie umiejętnie zawiadywać swoimi środkami, działa w sposób wyważony i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. Charakteryzuje się lojalnością, kumple są dla niej niezmiernie ważni, jest niezwykle lubiana przez wspólników, lecz jej immanentna praworządność potrafi być powodem wybuchów awersji. Jest to osobnik niewierny, zabieganie o własną korzyść jest dla niej podstawową zasadą, umie zachowywać się przewrotnie, a więc nie jest nadmiernie ceniona poprzez swój zespół. Często bywa niezdecydowana, nie potrafi wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i zbyt często modyfikuje ocenę odnośnie sposobu swojej aktywności, dlatego bardzo ciężko wszczyna się z nią dyskusje. Bywa człowiekiem nieśmiałym, nie znosi znajdowania się w ciemnościach, wybrany przez nią styl działań cechuje ostrożność, chociaż próbuje działać mądrze i sumiennie. Znamionuje się cierpliwością, umie być pobłażliwym i otwartym kompanem, w minionych dniach potrafiłaby być benedyktynem piszącym pergaminowych woluminach i umie uważnie czekać na stosowną chwilę. Jest to osoba wszechstronna, termin „niewykonalny” nie figuruje w jej zasobie językowym i rewelacyjnie sprawdza się nawet w warunkach intensywnego chaosu. Bywa jednostką wrażliwą, nie obawia się uczuciowych afektów, nie ceni świata matematycznego, a zatem częstokroć wolałaby przyjść na świat o stulecia dawniej.
Bywa osobnikiem uległym, często musi parać się realizacją pogardzanych przez siebie zajęć, gdyż lęka się wdawać się w konflikty z innymi i nie potrafi tłumaczyć przed innymi swoich poglądów. To człowiek fatalistyczny, na podejmowanych poprzez nią werdyktach ciąży na ogół przekonanie o swojej fatalnej passie, doprowadzając ją częstokroć do zupełnie zbędnej przegranej oraz owocując raptownym zniechęcaniem się w połowie drogi. Bywa osobą powierzchowną, umie po części mieć pojęcie o każdej sprawie, aczkolwiek jej bezzwłoczne decyzje często na nieszczęście dają się poznać jako błędne, zatem częstokroć rzuca się chaotycznie i bez przyjętego kursu. Cechuje się religijnością, jest uczulona na czyjeś odczucia i trudności i jest niezwykle uzdolniona malarsko bądź poetycko, więc przeważnie oddaje się jakiemuś typowi twórczości. To jednostka bierna, odkłada wszelkie rzeczy tak długo, aż drugi człowiek podejmie osąd, zatrzymując ją w przyjemnym letargu. Charakteryzuje się spokojem, z namysłem sprawuje ukochane ceremonie, dlatego cały rok po roku najchętniej przepędza na ustronnych rozważaniach i zazwyczaj wykonuje pracę odpowiedzialnie, jednakże we własnym tempie. Znamionuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nieostrożnych aktywności, kreuje skomplikowane plany oraz prze ku bogactwu wolno, ale konsekwentnie. Charakteryzuje się rzetelnością, obowiązek jest dla niej sprawą niekwestionowaną, jej koncepcje nie zawierają skaz, a zatem mimo iluzorycznej opieszałości z reguły urzeczywistnia swoje pomysły.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 29 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.