Ryba, 26 lutego ☆ Panie

Ryba, 26 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć zadowalający humor, ciesz się życiem, trudno zgadnąć, kiedy nastąpi kolejny porównywalny moment.

zdrowie: kondycja Ci dziś dopisuje, udaj się przebojowo na przód zmagać się o kolejne dni.

miłość: twój powab rozkwita, zdobądź rzeczy których pragniesz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby, która urodziła się dnia 26 lutego, cechuje się wytrwałością, umie być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem, potrafi zdobyć mistrzostwo w sprawach wymagających długotrwałego treningu i w zamierzchłych czasach umiałaby być kopistą notującym zakurzonych tomach. Jest to jednostka altruistyczna, potrafi nadstawiać grzbietu za przyjaciół i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi niźli zamożność, a zatem niekiedy samemu potrzebuje oparcia materialnego. Lubi zachowywać się empatycznie, rozwiązań problemów wypatruje w czarach i we wróżbach, nie przepada za cywilizacją technologiczną, zatem wszechogarniająca industrializacja częstokroć stanowi dla niej prawdziwe zmartwienie. Znamionuje się wiernością, jest uczciwym i słownym pracownikiem, do miłości odnosi się bardzo serio, jednak momentami w swoim zaangażowaniu dosięga aż do bufonerii. Często bywa wiarołomna, to wytrawny dyplomata ukazujący jednak predyspozycję do populizmu, jako urzędas daje się poznać jako skorumpowana, dlatego częstokroć jest zła na niesprawiedliwy los. Bywa osobą strachliwą, brawurowe akty preferuje pozostawić innym ludziom, preferowany przez nią tryb aktywności charakteryzuje przezorność, pomimo tego że często równoważy to rozsądkiem i kombinowaniem. To osobnik wszechstronny, zmieszanie to u niej emocja autentycznie osobliwa i doskonale spełnia się na dowolnej posadzie. To jednostka niekonsekwentna, nie umie obstawać przy konsekwentnych zobowiązaniach i potrafi gwałtownie odpuścić na chwilę przed osiągnięciem celu, częstokroć wkurza swoich współpracowników. Charakteryzuje się systematycznością, wykazuje nieustępliwość i dyscyplinę, umie się odpowiednio inspirować, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach. To osoba zamknięta, ubóstwia spędzać czas, w swoich własnych fantazjach, ochoczo zajmuje się rzadkimi hobby, aczkolwiek tłum częstokroć absolutnie ją peszy.
Cechuje się ostrożnością, unika nierozważnych działań, analizuje różne plany wydarzeń oraz nie darzy zaufaniem koncepcji utworzonych w pośpiechu. To człowiek bierny, grzebie się w oczekiwaniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, pozwalając jej nie podejmować się obowiązków. Znamionuje się rzetelnością, to ucieleśniony przykład przodownika pracy, pracuje podług skrupulatnie wykonanego grafiku, a więc w długofalowym kontekście z reguły przewyższa impulsywnych aktywistów. Jest to jednostka uległa, zazwyczaj wygląda przewodnika i wodza, ponieważ pozostałych ludzi często bierze za wyrocznie i przemoc i arogancja potrafią wydębić na niej rewizję punktu widzenia. Charakteryzuje się pobożnością, niezmiernie pobudzają ją trudności innych osób i doznaje potężnej potrzeby jawnego manifestowania swoich afektów, toteż przeważnie uprawia jakąś formę działalności artystycznej. Cechuje się posępnością, w każdym wypadku gnębi ją niepokój odnośnie prawidłowości wdrażanych ruchów, skutkując traceniem przez nią różnorodnych pożytecznych szans oraz owocując zaskakującym zniechęcaniem się przed dotarciem do mety. Jest to jednostka powierzchowna, nie zniechęcają jej harmider i tempo, jednakże działa częstokroć nadmiernie nierozsądnie, więc nie umie uporać się z analizowaniem bardziej złożonych kwestii. Jest to człowiek spokojny, jest to urodzony urzędnik, a więc niezwykle nie cierpi być rozliczana z terminów i potrafi zachować samokontrolę w nerwowych okolicznościach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 26 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.