Ryba, 25 lutego ☆ Panie

Ryba, 25 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek nie charakteryzujący się niczym niezwykłym, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego ducha, nie zezwól aby fanaberie gwiazd unicestwiły twoje zamysły.

zdrowie: bywały już zdrowsze dni, weź się do jakieś typowej roboty.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego potrzebujesz w życiu emocjonalnym, weź sobie rzeczy których pragniesz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, która przyszła na świat w dniu 25 lutego, to osoba niekonsekwentna, nie umie obstawać przy konsekwentnych zobowiązaniach i nazbyt wiele razy zmienia opinię odnośnie metody swojej aktywności, częstokroć wkurza swoich wspólników. To człowiek metodyczny, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje zasoby, umie się właściwie inspirować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa jednostką niewierną, ustala aliansy zależnie od układu sił, jako urzędas okazuje się sprzedajna, więc koledzy życzą sobie stronić od angażowania się z nią w spółki. Bywa osobnikiem emocjonalnym, rozstrzygnięć problemów wypatruje w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie współdziała ze światem maszyn, toteż przed pecetem częstokroć reaguje niczym wielbłąd na śniegu. Jest to osoba cierpliwa, sprawdza się w charakterze lubianego nauczyciela, często jest wyśmienitym wychowawcą i potrafi urzeczywistnić sprawy niezwykle odpychające dla pozostałych ludzi. Charakteryzuje się szczerością, jest niezmiernie opiekuńcza w stosunku do własnego małżonka, do związków odnosi się bardzo serio, ale jej immanentny legalizm umie powodować erupcje niechęci. Znamionuje się opiekuńczością, hojnie obdarowuje przyjaciół w swoim otoczeniu i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi niż majętność, dlatego jest uznawana za osła. To jednostka zamknięta, jej prywatna dusza potrafi być dla niej obszernym i szerokim światem, częstokroć umie ukazywać niezwykłą cierpliwość przy naprawie podniszczonych przedmiotów, lecz tłum często bezgranicznie ją rozprasza. Cechuje się elastycznością, niezmiernie ciężko ją czymś poruszyć, wyśmienicie radzi sobie na dowolnej posadzie i podejmuje działania błyskawicznie i zręcznie. Częstokroć bywa strachliwa, pełne brawury osiągnięcia preferuje pozostawić innym osobom, jest lękliwa w towarzystwie nieznanych ludzi, choć próbuje działać mądrze i rzetelnie.
Bywa uduchowiona, potrafi postrzegać zjawiska niedostrzegalne dla pozostałych gapiów i w lapidarnym wystąpieniu umie zmieścić bezlik afektów, a więc często jest mistrzem mentalnym dla innych. Jest to jednostka zrównoważona, wygląda jak średniowieczny mistyk, zatem lubuje się w niespiesznych, flegmatycznych czynnościach i irytuje ją współpraca z osobami dynamicznymi. Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, rozważa różnorodne projekty wydarzeń oraz dąży ku bogactwu wolno, jednakże konsekwentnie. Jest to jednostka fatalistyczna, najsubtelniejszą jej działalność ogranicza notoryczny niedostatek asertywności, owocując marnotrawieniem jej talentu i skutkując gwałtownym zniechęcaniem się przed osiągnięciem celu. Bywa uległa, osobiste podejmowanie wyborów może być dla niej niezwykle nieprzyjemne, gdyż innych ludzi częstokroć bierze za opiniodawców i z łatwością pozwala się sterować. Bywa pobieżna, jest niezmiernie mądra, aczkolwiek jej sądy często bywają niespecjalnie przewidujące, a zatem częstokroć szarpie się chaotycznie i bez wyznaczonego celu. To osoba rzetelna, nigdy nie odkłada zadań do załatwienia, zachowuje jednolite, lecz produktywne tempo pracy, więc pomimo fałszywej opieszałości przeważnie realizuje swoje plany. To jednostka bierna, pozostaje w pasywnym niezdecydowaniu, aż problem zostanie wyjaśniony przez innych, zostawiając ją w słodkim marazmie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 25 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.