Ryba, 24 lutego ☆ Panie

Ryba, 24 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w mizernym stanie, potrzebujesz dużo opanowania, by nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: obawiam się, iż dziś twoja wydolność jest wielce kiepska, postaraj się stronić od zbędnej orki.

miłość: przedstawiasz sobą uosobienie Wenus, jeśli chociaż zechcesz, możesz tworzyć dobre relacje.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczna pani ryby urodzona w dniu 24 lutego bywa niekonsekwentna, jej stanowiska i przekonania częstokroć są wieloznaczne i umie modyfikować newralgiczne decyzje z godziny na godzinę, a więc niezmiernie źle spełnia się jako rodzic lub wychowawca. To jednostka lojalna, jest porządnym i odpowiedzialnym pracownikiem, próbuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, lecz jej spontaniczna praworządność potrafi skutkować erupcjami antypatii. Jest to osoba zamknięta, świetnie funkcjonuje w odosobnieniu, umie poświęcić cały dzień dziwacznym działaniom, jednakże tłum często totalnie ją konsternuje. Znamionuje się systematycznością, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje środki, trudności nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak potrafi być zbyt sztywna w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa nielojalna, to odważny dyplomata okazujący jednakowoż upodobanie do kombinowania, umie działać nieuczciwie, a zatem nie jest zbytnio szanowana poprzez własne towarzystwo. Cechuje się elastycznością, przystosowuje energicznie i skutecznie, dobrze sprawdza się na dowolnym etacie i bardzo trudno ją czymś zaskoczyć. Bywa uczuciowa, darzy zaufaniem ezoterykę, nie współpracuje ze sferą komputerów, więc jej życie jest pełne wydarzeń i nieokiełznane. Bywa nieśmiała, sport ekstremalny nie jest zabawą odpowiednią dla tego człowieka, jest trwożliwa w otoczeniu innych osób, mimo że częstokroć wyrównuje to przewidywaniem i przebiegłością. To osobnik troskliwy, realizuje się w działalności charytatywnej i nie wykazuje pazerności, zatem nierzadko doznaje problemów finansowych. To człowiek cierpliwy, potrafi uzyskać sprawność w sprawach wymagających długotrwałej nauki, umie wnikliwie zagłębiać się w czyjeś opowieści i na uczelni często zdobywa wybitne wyniki.
Bywa jednostką religijną, niezwykle pobudzają ją kłopoty innych osób i jej dzieła potrafią niezmiernie poruszać, dlatego przeważnie zajmuje się jakąś formą twórczości. Charakteryzuje się spokojem, wygląda jak średniowieczny zakonnik, toteż odczuwa pociąg do ospałych, spokojnych zawodów i denerwuje ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Znamionuje się pasywnością, odkłada wszelkie rzeczy do momentu, aż ktoś drugi znajdzie rozwiązanie problemu, przynosząc jej pełną beztroskę. Jest to jednostka ostrożna, usiłuje nie reagować innstynktownie, układa wymyślne harmonogramy oraz mknie ku bogactwu powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Jest to osobnik defetystyczny, przyrodzone czarnowidztwo autentycznie utrudnia jej egzystencję, doprowadzając ją częstokroć do zupełnie nieuzasadnionego fiaska i owocując raptownym zniechęcaniem się przed osiągnięciem celu. Bywa osobą powierzchowną, umie szybko zbadać obszerną liczbę wiadomości, ale jej natychmiastowe wybory często niestety okazują się złe, zatem częstokroć sama nie ogarnia tak naprawdę swoich ruchów. To człowiek rzetelny, jest bardzo wytrwała i metodyczna, utrzymuje równe, lecz produktywne tempo aktywności, a zatem powinno się uczyć się od niej skuteczności oraz pragmatyzmu. Często bywa uległa, lubi parać się flegmatycznymi, niezwiązanymi z ciężarem odpowiedzialności czynnościami, bowiem obawia się brać udział w sporach z innymi i nadto łatwo podporządkowuje się cudzym oddziaływaniom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 24 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.