Ryba, 21 lutego ☆ Panie

Ryba, 21 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom nastroju poniżej średniej, będziesz potrzebować wiele samokontroli, by pracować w miarę do rzeczy.

zdrowie: to czas dosyć niezgorszej formy, nie lękaj się udowodnić światu, co jesteś w stanie zdziałać.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do bliskiej osoby, ponieważ prawdopodobnie wystąpią tutaj pewne zawirowania.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba urodzona w dniu 21 lutego jest to osoba altruistyczna, realizuje się w działalności społecznej i bardziej ceni przyjaźń aniżeli dobrobyt, dlatego niekiedy osobiście potrzebuje wsparcia pieniężnego. Często bywa lękliwa, bohaterskie dokonania woli pozostawić pozostałym ludziom, niezbyt polega na słabo poznanych osobach, pomimo tego że usiłuje zachowywać się umiejętnie i sumiennie. To osobnik empatyczny, ufa czarnoksięstwu, nie wierzy akademickiej metodzie usuwania przeciwności, a zatem jej życie jest burzliwe i nieprzewidywalne. To jednostka wszechstronna, wydaje się posiadać sprawdzoną strategię na każdy dający się pomyśleć problem i potrafi przystosować się do płynnych okoliczności. To człowiek konsekwentny, umie rozsądnie zarządzać swoimi siłami, postępuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak częstokroć nie wystarcza jej wszechstronności wskazanej w nagłych sytuacjach. Charakteryzuje się szczerością, potrafi być doskonałym towarzyszem przydatnym w trudnościach, jest niezwykle poważana przez partnerów, ale często w tym immanentnym koleżeństwie umie zapomnieć osobiste potrzeby. Częstokroć bywa niezdecydowana, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie gwałtownie zniechęcić się na chwilę przed zdobyciem finału, dlatego bardzo trudno wszczyna się z nią negocjacje. To osoba wiarołomna, staranie się o własny zysk jest dla niej naczelną maksymą, jako urzędnik daje się poznać jako sprzedajna, więc głębiej znający ludzie starają się wystrzegać się z nią bliższych kontaktów. Jest to osobnik zamknięty, ubóstwia spędzać czas, w swoich prywatnych fantazjach, potrafi poświęcić całą dobę dziwacznym czynnościom, jednakże tłum często zupełnie ją rozprasza. To osoba wytrwała, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym przyjacielem, w liceum częstokroć uzyskuje fenomenalne oceny i determinacja pozwala jej spostrzec zależności niedostrzegalne dla normalnych ludzi.
Jest to osobnik rzetelny, zadanie jest dla niej sprawą niepodważalną, utrzymuje jednostajny, lecz skuteczny rytm pracy, toteż w długotrwałym podejściu zwykle prześciga narwanych aktywistów. To osoba zrównoważona, niespiesznie celebruje ulubione ceremoniały, zatem trwa nieczuła na publiczne zabieganie i potrafi nie stracić głowy w stresujących okolicznościach. Jest to człowiek pobieżny, umie migiem przeanalizować gigantyczny zasób wiadomości, aczkolwiek jej błyskawiczne decyzje często niestety okazują się nieodpowiednie, a więc nie dokonuje przeważnie fundamentalnych poszukiwań i innowacji. Bywa jednostką bierną, odwleka wszelkie rzeczy do momentu, aż problem zostanie załatwiony poprzez innych, zapewniając jej święty spokój. Bywa osobnikiem religijnym, niezmiernie pobudzają ją kłopoty innych osób i w zwięzłej wypowiedzi potrafi zawrzeć mrowie wzruszeń, toteż zazwyczaj zajmuje się jakimś gatunkiem działalności artystycznej. Znamionuje się rozwagą, unika nieprzemyślanych aktywności, dokładnie układa najmniejsze posunięcia oraz nie pokłada ufności w konceptach stworzonych byle jak. Cechuje się posępnością, wrodzony defetyzm naprawdę ogranicza jej egzystencję, popychając ją częstokroć do rezygnowania z dość dobrze zapowiadających się projektów i owocując zaskakującym porzucaniem działań przed końcem. Jest to człowiek ustępliwy, z reguły szuka opiekuna i zwierzchnika, albowiem często mocno brakuje jej śmiałości i nie umie udowadniać przed innymi swoich poglądów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 21 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.