Raczka, 09 lipca ☆ Panie

Raczka, 09 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden zwyczajny dzień, postaraj się go jakimś sposobem rozruszać, nie gódź się żeby wyroki losu zepsuły twoje projekty.

zdrowie: twoja wydolność bezapelacyjnie nawala, nie przemęczaj się i nie rzucaj na skomplikowane prace.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, gdyż jest duża szansa, iż nadchodzi lichy okres w relacjach z partnerem.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczna kobieta rak, która przyszła na świat dnia 9 lipca, to osobnik wytrwały, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim opowieściom, cierpliwość dopomaga jej dostrzec powiązania niezauważalne dla normalnych ludzi i spełnia się w roli lubianego wychowawcy. Znamionuje się konsekwencją, ukazuje wytrwałość i opanowanie, potrafi się właściwie motywować, jednak źle radzi sobie z szybko przeobrażającymi się okolicznościami. Bywa dominująca, nie znosi podważania swoich opinii i częstokroć nie zna ogólnego odbioru swojej persony, dlatego umie prowokować bunty pomiędzy swoimi podwładnymi. Często bywa chwiejna, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i trudno jest jej pozostawać przy podjętych decyzjach, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nią dyskusje. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, darzy zaufaniem cudotwórstwo, nie docenia typowo rozumowego podejścia, więc jej żywot jest zgiełkliwy i nieobliczalny. To osoba energiczna, bardzo dobrze wytrzymuje niespokojną pracę i tyra jak traktor. Jest to jednostka introwertyczna, częstokroć jest pustelnikiem, często umie wykazywać niespotykany upór przy renowacji zużytych maszyn, jednakże wystawiona na scenie traci wiele ze swojego powabu.
Cechuje się samodzielnością, stroni od wykonywania czyichś dyspozycji, a zatem niech ci nie roi się, iż podporządkuje się komuś bez walki. To osoba grzeczna, można jej polecić realizowanie ryzykanckich zleceń, które potrzebują ogromnej dawki politycznego wyczucia i ścierających się z nimi ludzi na ogół w mig prowadzą do rezygnacji. Jest to jednostka zrównoważona, nie nudzi jej sumienna realizacja powtarzalnych obowiązków, zatem bardzo nie cierpi być popędzana i męczy ją współdziałanie z osobami pospiesznymi. To osobnik dalekowzroczny, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, kreuje roztropne harmonogramy oraz dąży ku sukcesowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Charakteryzuje się pesymizmem, wszelką jej działalność hamuje notoryczny niedostatek asertywności, wiodąc ją częstokroć do zupełnie zbędnego fiaska i odbierając jej witalność pożądaną do skończenia rozgrzebanych projektów. Znamionuje się męstwem, niezwykle rzadko boi się nietypowych trudności, bo rewelacyjnie daje sobie radę z napięciem i jakiekolwiek problemy przeważnie nie trwożą jej. To człowiek uduchowiony, jest wrażliwa na cudze przeżycia i kłopoty i jej dzieła potrafią niezmiernie wzruszać, a więc często bywa guru duchowym dla innych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 09 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.