Raczka, 08 lipca ☆ Panie

Raczka, 08 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyjątkowe nastawienie, idź na całość.

zdrowie: jesteś w dosyć mizernej kondycji, pilnuj się oraz nie zabieraj za rozbudowane zadania.

miłość: jeszcze jeden niewyróżniający się dzień w życiu w związku, osiągnięcie spełnienia domaga się w tej kwestii większej ilości oddania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka urodzona dnia 8 lipca charakteryzuje się cierpliwością, nieustępliwość w zmierzaniu do celu częstokroć pozwala jej uzyskać sukces, na uczelni często osiąga bardzo dobre oceny i potrafi być wyrozumiałym i otwartym partnerem. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, nie unika afektowanych afektów, nie szanuje typowo rozumnego postępowania, więc jej życie jest zgiełkliwe i nieokiełznane. To jednostka niezdecydowana, nie umie trwać przy metodycznych decyzjach i potrafi znienacka zniechęcić się niedługo przed zdobyciem mety, częstokroć chwyta się najrozmaitszych zajęć. Jest to człowiek przebojowy, relaksuje się dynamicznie, wyzwania przezwycięża odważnie i dysponuje niezmierzonymi pokładami energii. Często bywa apodyktyczna, postrzega się za osobę wykwalifikowaną w każdej sprawie i ocenia jako zagrożenie ludzi nieakceptujących jej stanowiska, zatem umie prowokować rewolty wśród swoich podwładnych. To osobnik zdyscyplinowany, mozoli się bez zbędnych sprintów, postępuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak słabo wytrzymuje prędko przeistaczające się okoliczności. To jednostka zamknięta, jej prywatny umysł potrafi być dla niej ogromną i szeroką rzeczywistością, częstokroć umie ukazywać niezwykły upór przy remoncie sfatygowanych mechanizmów, lecz tłum często bez reszty ją krępuje.
Jest to człowiek dalekowzroczny, to rozważny i odważny przywódca, tworzy skomplikowane plany oraz nie ufa koncepcjom napisanym na kolanie. Jest to osobnik śmiały, niezwykle rzadko jest zaniepokojona nieznanymi trudnościami, albowiem rewelacyjnie daje sobie radę ze stresem i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną górą. To osoba religijna, niezmiernie wzruszają ją kłopoty innych ludzi i jest bardzo uzdolniona malarsko lub literacko, dlatego zazwyczaj zajmuje się jakimś rodzajem twórczości. Jest to jednostka opanowana, wykonuje pracę z namysłem oraz bez pośpiechu, toteż utrzymuje się nieczuła na powszechną gonitwę i męczy ją kooperacja z osobami dynamicznymi. To osobnik taktowny, potrafi wykaraskać się z trudnych i groźnych sytuacji, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę również dla wprawnych i twórczych dyplomatów i okażą nierealne dla jej mnogich prekursorów. Cechuje się niezależnością, nie cierpi jakichkolwiek barier i norm, a zatem zawiedzie cię zakładanie, iż usłucha kogoś bez starcia. Znamionuje się defetyzmem, najbłahszą jej aktywność hamuje permanentny deficyt śmiałości, powodując u niej częstokroć nieświadome sabotowanie własnego działania oraz odbierając jej wigor konieczny do skończenia rozgrzebanych projektów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 08 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.