Raczka, 07 lipca ☆ Panie

Raczka, 07 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej normy, będzie ci niezbędne dużo siły woli, by mimo to pracować względnie sensownie.

zdrowie: jesteś dzisiejszego dnia zdrojem mocy, spożytkuj ten fakt najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: stanowisz uosobienie namiętności, wysiłkiem swojej pracy, potrafisz osiągnąć wszystko.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka urodzona dnia 7 lipca to osobnik apodyktyczny, pragnie zniewolić całą Ziemię i uznaje za niebezpieczeństwo osoby nieaprobujące jej punktu widzenia, a więc potrafi prowokować rebelie pośród swoich podwładnych. To jednostka niekonsekwentna, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i potrafi gwałtownie odpuścić na chwilę przed osiągnięciem mety, częstokroć chwyta się różnych zawodów. Charakteryzuje się nietowarzyskością, świetnie funkcjonuje bez towarzystwa, umie poświęcić całą dobę niezwykłym zajęciom, lecz umieszczona na scenie traci mnóstwo ze swojego uroku. Lubi zachowywać się empatycznie, rozstrzygnięć problemów szuka w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie szanuje typowo rozumnej strategii, toteż przed maszyną liczącą często reaguje niby słoń w składzie porcelany. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie zmierza do celu, trudności nie potrafią szybko jej odstręczyć, jednak kiepsko wytrzymuje prędko zmieniające się sytuacje. Cechuje się cierpliwością, umie osiągnąć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długookresowego przeszkolenia, w liceum częstokroć zdobywa bardzo dobre oceny i umie uważnie przysłuchiwać się czyimś zwierzeniom. To człowiek energiczny, haruje jak automat, ubóstwia powoływać do życia nowatorskie rzeczy i emanuje niesamowitym blaskiem.
To osobnik śmiały, nie zatrważają jej jakiekolwiek kłopoty, bo pracuje nad tym, by przeważnie nie lękać się przed czasem i wszelkie przeszkody zwykle nie przerażają jej. Jest to osoba pesymistyczna, na obieranych poprzez nią decyzjach ciąży zazwyczaj przekonanie o swoim pechowym losie, powodując marnowanie jej umiejętności oraz potęgując szansę kolejnych porażek. To jednostka spokojna, jest to urodzony urzędnik, więc odczuwa pociąg do opieszałych, kojących czynności i z reguły mozoli się rzetelnie, aczkolwiek we własnym rytmie. To osobnik ostrożny, to dalekowzroczny i odważny dowódca, cierpliwie analizuje posiadane prognozy i informacje oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, ale metodycznie. Znamionuje się samodzielnością, postanowienia obiera na podstawie osobistych rozważań, dlatego nonsensem jest oczekiwanie, iż będzie poważała twoje ograniczenia i instrukcje. Charakteryzuje się religijnością, na ogół jest zdecydowanie wrażliwsza niż gros ludzkości i potrafi niezmiernie malowniczo portretować duchowe odczucia innych, a zatem często bywa nauczycielem mentalnym dla innych. Jest to osoba kulturalna, nie boi się zajmować się mediowaniem zatargów, które potrzebują ogromnej ilości kurtuazyjnego wyczucia i przeważnie przytłaczają innych ludzi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 07 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.