Raczka, 06 lipca ☆ Panie

Raczka, 06 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek jakich wiele, spróbuj go jakimś sposobem ubarwić, nie pozwól aby wybryki horoskopu zniweczyły twoje plany.

zdrowie: ostrzegam, iż dzisiejszego dnia twoja kondycja jest niezwykle niezadowalająca, to jest niewłaściwy czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, bowiem niewykluczone, iż nadszedł niezadowalający moment w miłości.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczna pani rak urodzona dnia 6 lipca często bywa niezdecydowana, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i nazbyt wiele razy modyfikuje sąd odnośnie metody swojego działania, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nią spory. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje dyscyplinę i nieustępliwość, potrafi się dobrze inspirować, jednak umie być zbytnio oficjalna w nieprzewidzianych okolicznościach. Bywa apodyktyczna, nienawidzi osądzania własnych decyzji i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi niepodzielających jej punktu widzenia, a więc marnie radzi sobie w trakcie zespołowych zajęć. Jest to osoba przebojowa, nie boi się pracy i doskonale radzi sobie z nerwową działalnością. Bywa emocjonalna, rozwiązań problemów poszukuje w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie poważa typowo racjonalnego podejścia, zatem teraźniejsze otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Jest to osobnik introwertyczny, rewelacyjnie bawi się w odosobnieniu, ochoczo para się niespotykanymi zamiłowaniami, aczkolwiek eksponowana na widoku publicznym gubi mnóstwo ze swojej atrakcyjności. Cechuje się cierpliwością, w ogólniau często uzyskuje bardzo dobre wyniki, potrafi być wielkodusznym i otwartym partnerem i umie uważnie wyczekiwać na stosowną chwilę.
To jednostka pesymistyczna, przyrodzony defetyzm autentycznie gmatwa jej życie, wiodąc ją częstokroć do zupełnie niepotrzebnej porażki oraz skutkując niespodziewanym wycofywaniem się w połowie drogi. To osoba spokojna, jest to urodzony funkcjonariusz, toteż cały czas z największą przyjemnością trwoni na odosobnionych refleksjach i przeważnie wykonuje pracę rzetelnie, lecz we własnym rytmie. To osobnik uduchowiony, potrafi dostrzegać zjawiska niedostrzegalne dla pozostałych widzów i jej wytwory umieją niezmiernie pobudzać, a zatem ważne jest dla niej znalezienie entuzjastów dla swoich dzieł. To człowiek zaradny, postanowienia podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie roi się, iż będzie szanowała twoje zakazy i zalecenia. To osoba grzeczna, potrafi wykaraskać się ze skomplikowanych i groźnych sytuacji, które odnoszą się do zagadnień niezwykle dyskretnych i okażą nierealne dla jej rozlicznych prekursorów. To osobnik dalekowzroczny, to przewidujący i posiadający duże aspiracje przywódca, sporządza roztropne plany oraz dąży ku dostatkowi pomału, ale systematycznie. Jest to jednostka odważna, bardzo rzadko obawia się nietypowych trudności, ponieważ umie przezwyciężyć własny strach i pragnie pracować w biegu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 06 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.