Raczka, 22 lipca ☆ Panie

Raczka, 22 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać nazbyt rewelacyjnego samopoczucia, spróbuj zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: twoja sprawność bezwzględnie nawala, uważaj na siebie oraz nie zabieraj za rozległe akcje.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię dołek w miłości, najrozsądniej będzie przebywać w swoim domostwie i poświęcać się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalna pani rak urodzona w dniu 22 lipca znamionuje się cierpliwością, potrafi być pobłażliwym i empatycznym przyjacielem, w minionych dniach umiałaby być mnichem notującym starodawnych woluminach i potrafi uważnie oczekiwać na stosowną okazję. Cechuje się introwertyzmem, wspaniale bawi się samotnie, często umie ukazywać niezwykły upór przy naprawie sfatygowanych aparatów, jednakże wystawiona na widoku publicznym traci dużo ze swojego powabu. To osobnik niezdecydowany, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i umie raptownie odpuścić na chwilę przed osiągnięciem finału, dlatego niezmiernie ciężko wszczyna się z nią dyskusje. Jest to człowiek przedsiębiorczy, nie stroni od pracy i jest bardzo produktywna w działaniu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi rezerwami, funkcjonuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak umie być nadmiernie oficjalna w zaskakujących okolicznościach. Jest to osoba wrażliwa, w większym stopniu oddziałuje na nią przeczucie niż myślenie, nie polega na uczonym sposobie likwidowania trudności, a więc częstokroć wolałaby przyjść na świat o stulecia dawniej. Często bywa apodyktyczna, zachowuje się jak hultaj i nie zamartwia się ocenianiem swojego zachowania, więc potrafi prowokować rewolty między swoimi podwładnymi.
Charakteryzuje się spokojem, przypomina średniowiecznego pustelnika, toteż umie właściwie uhonorować niespotykane rzemiosło i drażni ją kooperacja z ludźmi pospiesznymi. Jest to jednostka śmiała, nie przerażają jej żadne kłopoty, gdyż stara się nie zastanawiać się nad lękiem i jawi się pozostałym ludziom twardą kolumną. Znamionuje się zaradnością, nie znosi jakichkolwiek ograniczeń i regulaminów, zatem rozczaruje cię spodziewanie się, iż ustąpi komuś bez walki. Cechuje się ponurością, przyrodzony pesymizm naprawdę komplikuje jej egzystencję, skutkując marnowaniem jej możliwości oraz wzmagając ryzyko nowych przegranych. Jest to osobnik subtelny, można jej zlecić wykonywanie ryzykownych misji, które nastręczają przymus zastosowania błyskotliwych i w szeregu przypadków zupełnie powikłanych argumentów i okażą niewykonalne dla jej licznych prekursorów. To osoba pobożna, niezwykle pobudzają ją problemy innych ludzi i w zwięzłym wystąpieniu potrafi zamieścić morze wzruszeń, a zatem kluczowe jest dla niej wyszukanie odbiorców dla własnych dzieł. Jest to jednostka rozważna, unika pośpiesznych aktywności, bacznie przegląda posiadane predykcje i statystyki oraz śpieszy ku bogactwu wolno, ale systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 22 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.