Raczka, 20 lipca ☆ Panie

Raczka, 20 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom nastroju poniżej normy, będzie ci niezbędne dużo opanowania, by nie stracić dzisiejszego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: spotykały cię dawniej zdrowsze dni, zajmij się jakąś niezbyt trudną aktywnością.

miłość: prawdopodobnie swój związek widzisz jako coś zbyt oczywistego, osiągnięcie zadowolenia nakazuje w tym obszarze więcej zaangażowania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka, która urodziła się dnia 20 lipca, bywa zmienna, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i częściej niż to wskazane zmienia sąd odnośnie sposobu swojej aktywności, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią spory. To człowiek przebojowy, wspaniale wytrzymuje niespokojną harówkę i tyra niczym traktor. Jest to osoba zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, trudności nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. To osobnik wytrwały, umie bacznie słuchać czyichś historii, częstokroć cieszy ją wędkowanie i potrafi wykonać zadania bardzo nieatrakcyjne dla innych ludzi. To jednostka dominująca, nie znosi osądzania własnych koncepcji i często nie zdaje sobie sprawy ze społecznej percepcji swojej persony, więc umie prowokować protesty pośród swoich pracowników. To osoba zamknięta, częstokroć jest introwertykiem, potrafi poświęcić całą dobę dziwacznym zajęciom, aczkolwiek doznaje problemów z zadzierzganiem znajomości z pozostałymi ludźmi. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, bardziej przekonuje ją serce aniżeli inteligencja, nie lubi rzeczywistości technologicznej, toteż jej życie jest burzliwe i nieprzewidywalne.
To osobnik uduchowiony, jest otwarta na cudze doznania i kłopoty i doświadcza ogromnego głodu towarzyskiego manifestowania swoich wzruszeń, zatem zwykle trudni się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Jest to osoba taktowna, można jej zlecić realizację ryzykownych operacji, które nasuwają konieczność wykorzystania sprytnych i wielokrotnie dość zawiłych argumentów i mierzących się z nimi ludzi na ogół błyskawicznie prowadzą do poddania się. To jednostka samodzielna, naprawdę przepada za nieskrępowaną suwerennością decyzji, a więc zawiedzie cię zakładanie, że usłucha kogoś bez starcia. Jest to osobnik dzielny, umie zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, bo stara się nie myśleć o strachu i jawi się pozostałym ludziom twardym kamieniem. Charakteryzuje się ostrożnością, to przewidujący i śmiały przywódca, z uwagą sprawdza istniejące informacje i predykcje oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi wolno, lecz metodycznie. Znamionuje się defetyzmem, na wybieranych poprzez nią osądach zaważa z reguły mniemanie o swojej pechowej passie, skłaniając ją często do zarzucania całkiem porządnie zapowiadających się projektów i odbierając jej witalność nieodzowną do sfinalizowania rozgrzebanych inicjatyw. To osoba spokojna, jest to urodzony urzędnik, a zatem trwa niepodatna na zbiorowe zagonienie i drażni ją kooperacja z ludźmi energicznymi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 20 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.