Raczka, 18 lipca ☆ Panie

Raczka, 18 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek nie odznaczający się niczym specjalnym, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego energię, nie pozwól aby kaprysy horoskopu zniszczyły twoje projekty.

zdrowie: energia wręcz roznosi cię, spożytkuj to najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: nuda w miłości, spróbuj zaintrygować w tej sprawie siebie i innych.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pani rak, która przyszła na świat dnia 18 lipca, to osobnik zdyscyplinowany, potrafi rozsądnie dysponować swoimi rezerwami, umie się adekwatnie inspirować, jednak potrafi być zanadto konwencjonalna w nieznanych okolicznościach. Bywa osobą niekonsekwentną, częstokroć nie wystarcza jej uporu i umie modyfikować najważniejsze założenia z minuty na minutę, często wkurza swoich wspólników. Jest to człowiek przedsiębiorczy, posiada niezmierzone zapasy energii i uwielbia konstruować oryginalne rzeczy. To jednostka introwertyczna, ubóstwia bujać w obłokach, w swoich prywatnych fantazjach, ochoczo oddaje się unikatowym zamiłowaniom, lecz ma trudności z tworzeniem kontaktów z pozostałymi osobami. Jest to jednostka dominująca, jest naturalnym ucieleśnieniem szeryfa i czyjś sprzeciw nie posiada dla niej wagi, a zatem częstokroć przeobraża się w odosobnionego i niepopularnego przywódcę. Cechuje się wytrwałością, potrafi zrealizować zadania niezmiernie odpychające dla normalnych ludzi, często jest doskonałym przewodnikiem i w dawnych wiekach umiałaby być benedyktynem kaligrafującym zakurzonych książkach. Częstokroć bywa wrażliwa, polega na astrologii, nie wierzy naukowemu sposobowi likwidowania kłopotów, a więc dzisiejsze życie często nie podoba się jej.
Charakteryzuje się samodzielnością, nienawidzi jakichkolwiek norm i barier, toteż absurdem jest przewidywanie, iż będzie respektowała twoje zakazy i pouczenia. Jest to osoba nieustraszona, bardzo rzadko obawia się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem potrafi przezwyciężyć własny lęk i ukazuje pokaźne opanowanie. Znamionuje się religijnością, niezwykle ujmują ją problemy innych ludzi i doznaje ogromnego pragnienia publicznego uzewnętrzniania swoich afektów, dlatego częstokroć jest opiekunem duchowym dla innych. To osobnik spokojny, nie nuży jej pracowite wykonywanie monotonnych obowiązków, więc cały żywot najchętniej spędza na ustronnych rozważaniach i z reguły pracuje rzetelnie, aczkolwiek we własnym tempie. To jednostka taktowna, można jej powierzyć realizację ambitnych zleceń, które dotyczą zagadnień bardzo skomplikowanych i ścierające się z nimi osoby na ogół łatwo popychają do poddania się. Jest to człowiek przewidujący, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje strateg, buduje wyrafinowane plany oraz nie ufa pomysłom sporządzonym na kolanie. Cechuje się posępnością, wszelką jej działalność utrudnia nieustanny niedobór odwagi, skutkując marnowaniem przez nią rozmaitych nieocenionych szans i powodując niespodziewane porzucanie działań w połowie drogi.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 18 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.