Raczka, 15 lipca ☆ Panie

Raczka, 15 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość nastroju poniżej średniej, potrzebujesz mnóstwo hartu ducha, by nie zmitrężyć tego dnia na niepotrzebnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: obawiam się, że twoja forma jest całkiem licha, dołóż starań, by wystrzegać się nieuzadadnionej mordęgi.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, bo niewykluczone, iż nadchodzi niezadowalający czas w związku.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pani rak, która urodziła się dnia 15 lipca, znamionuje się cierpliwością, nieustępliwość pomaga jej zauważyć zależności niedostrzegalne dla normalnych ludzi, w dawnych dniach umiałaby być zakonnikiem kaligrafującym drogocennych kodeksach i umie uważnie wysłuchiwać ludzkich gawęd. Jest to jednostka energiczna, wyzwania przezwycięża przebojowo i promieniuje niesamowitym światłem. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, nie potrafi wybrać jednej opinii i ciężko jest jej obstawać przy podjętych zobowiązaniach, więc niezwykle słabo radzi sobie jako opiekun lub trener. Bywa władcza, jest naturalnym uosobieniem kaprala i zwracanie się do jej rozsądku często nie sprawdza się, zatem częstokroć spotyka się z cichym sprzeciwem wobec swoich aktywności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, ukazuje determinację i uporządkowanie, postępuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak kiepsko znosi gwałtownie zmieniające się okoliczności. Jest to osoba emocjonalna, rozstrzygnięć trudności wygląda w urokach i w proroctwach, lekceważy typowo rozumną postawę, a więc przed monitorem często zachowuje się jak małpa na drucie. Jest to osobnik nietowarzyski, pragnie bujać w obłokach, w swoich prywatnych fantazjach, ochoczo poświęca się unikatowym zainteresowaniom, jednakże doświadcza problemów z inicjowaniem przyjacielskich stosunków z innymi ludźmi.
Charakteryzuje się spokojem, przypomina średniowiecznego mistyka, dlatego cały dzień za dniem z największą satysfakcją przepędza na ustronnych rozmyślaniach i umie zachować samokontrolę w nerwowych sytuacjach. To osobnik dalekowzroczny, to przezorny i śmiały strateg, bierze pod uwagę przeróżne scenariusze posunięć oraz nie wierzy koncepcjom sporządzonym byle jak. Częstokroć bywa pobożna, bardzo poruszają ją kłopoty innych osób i jest niezmiernie zdolna malarsko lub literacko, toteż często jest guru mentalnym dla innych. Jest to jednostka ponura, zawsze gryzie ją niepewność odnośnie poprawności realizowanych działań, wywołując u niej częstokroć nieświadome partaczenie własnej pracy oraz odbierając jej siłę nieodzowną do zakończenia zaczętych projektów. Jest to osobnik subtelny, potrafi wykaraskać się z zawiłych i niebezpiecznych okoliczności, które potrzebują wielkiej dozy kurtuazyjnej subtelności i walczących z nimi ludzi z reguły w krótkim czasie skłaniają do kapitulacji. Jest to jednostka nieustraszona, umie urzeczywistnić sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż doskonale daje sobie radę z tremą i ubóstwia działać dynamicznie. To osoba zaradna, nie cierpi wszelkich zasad i barier, a zatem zawiedzie cię oczekiwanie, że będzie liczyła się z twoimi ograniczeniami i przykazaniami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 15 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.