Raczka, 14 lipca ☆ Panie

Raczka, 14 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek jakich wiele, spróbuj jakoś tchnąć w niego energię, nie pozwól aby ekscesy horoskopu unicestwiły twoje plany.

zdrowie: twoja sprawność zauważalnie kuleje, uważaj na siebie oraz nie zabieraj za wielkie zadania.

miłość: szarość w związku, postaraj się zaskoczyć w tej sprawie partnera.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka urodzona w dniu 14 lipca cechuje się nietowarzyskością, ubóstwia przebywać, w swoich prywatnych fantazjach, częstokroć potrafi ukazywać niezwykłą wytrwałość przy odnawianiu niesprawnych mechanizmów, lecz gawiedź często absolutnie ją rozprasza. Bywa niestała, częstokroć brakuje jej hartu ducha i ciężko jest jej pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, często ima się różnych zawodów. Jest to człowiek dominujący, jest rzeczywistą inkarnacją szeryfa i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jej opinii, więc częstokroć zmienia się w wyalienowanego i niepopularnego wodza. Znamionuje się konsekwencją, systematycznie zmierza do mety, problemy nie umieją prędko jej zrazić, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. Jest to jednostka wrażliwa, łatwiej przekonuje ją serce niż rozum, nie współpracuje z domeną maszyn liczących, a zatem przed notebookiem częstokroć czuje się niczym słoń w składzie porcelany. To osobnik przebojowy, emanuje wewnętrznym ogniem, trudności pokonuje przebojowo i realizuje w tym samym czasie najrozmaitsze sprawy. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi uważnie wyczekiwać na sposobną chwilę, umie być wspaniałomyślnym i empatycznym przyjacielem i w dawnych czasach potrafiłaby być skrybą notującym starych kodeksach.
Jest to osoba samodzielna, nie lubi wykonywania czyichś poleceń, dlatego niech ci nie wydaje się, iż będzie przestrzegała twoich pouczeń i barier. Jest to człowiek rozważny, stara się nie reagować odruchowo, drobiazgowo planuje najsubtelniejsze manewry oraz pędzi ku dostatkowi pomału, jednakże metodycznie. Bywa uduchowiona, jest uczulona na cudze przeżycia i kłopoty i umie niezwykle zajmująco oddawać emocjonalne wrażenia innych, zatem fundamentalna jest dla niej obecność miłośników dla własnych dzieł. Cechuje się męstwem, nie trwożą jej nijekie przeciwności, bowiem potrafi zwalczyć swój lęk i uwielbia działać na wysokich obrotach. Jest to osobnik kulturalny, można jej zlecić realizowanie śmiałych operacji, które jawią się niemożliwymi a wręcz wariackimi i walczące z nimi osoby zwykle w mig popychają do kapitulacji. To jednostka opanowana, jest to prawdziwy urzędas, toteż bardzo nienawidzi być pilnowana i umie zachować opanowanie w nerwowych okolicznościach. Znamionuje się fatalizmem, na wybieranych przez nią werdyktach zaważa zazwyczaj przekonanie o swoim fatalnym losie, doprowadzając ją często do zupełnie bezsensownego fiaska oraz odbierając jej dynamizm nieodzowny do skończenia rozgrzebanych inicjatyw.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 14 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.