Raczka, 12 lipca ☆ Panie

Raczka, 12 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię dobry stan duchowy, rzuć się w wir życia, nie wiadomo, kiedy będzie następny taki czas.

zdrowie: energia wręcz gorzeje w Twym wnętrzu, wykorzystaj to najlepiej, jak tylko jesteś w stanie.

miłość: sądzę, że swojego partnera uznajesz za coś zbytnio oczywistego, osiągnięcie spełnienia domaga się w tym obszarze więcej wkładu.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalna pani rak, która urodziła się w dniu 12 lipca, charakteryzuje się metodycznością, okazuje determinację i zdyscyplinowanie, przeszkody nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak kiepsko radzi sobie z szybko zmieniającymi się okolicznościami. Bywa emocjonalna, łatwiej wpływa na nią serce niźli rozum, nie przepada za kulturą matematyczną, a więc przed maszyną liczącą często zachowuje się niczym wielbłąd na śniegu. To jednostka wytrwała, umie z uwagą słuchać czyichś zwierzeń, potrafi zdobyć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długiego treningu i częstokroć cieszy ją łowienie ryb. Bywa niekonsekwentna, jej oceny i przekonania często są niespójne i trudno jest jej obstawać przy podjętych zobowiązaniach, a zatem niezwykle marnie sprawdza się jako niańka lub trener. Jest to osobnik zamknięty, jej prywatny duch potrafi być dla niej obszernym i szerokim światem, częstokroć umie wykazywać ogromną cierpliwość przy remoncie sfatygowanych sprzętów, aczkolwiek gawiedź często kompletnie ją krępuje. To człowiek dominujący, nie znosi podważania własnych poleceń i nie boi się oceniania swojego sposobu bycia, zatem słabo radzi sobie podczas zespołowych działań. Jest to osoba aktywna, pragnie znajdować się w nieprzerwanym pędzie i nie stroni od roboty.
Jest to osobnik nieustraszony, nie zatrważają jej żadne przeciwności, bowiem potrafi przezwyciężyć własny strach i jakiekolwiek kłopoty zazwyczaj nie trwożą jej. Cechuje się fatalizmem, najmniejszą jej pracę utrudnia konsekwentna nieobecność wiary w sukces, sprowadzając ją częstokroć do absolutnie zbędnej przegranej oraz zabierając jej wigor potrzebny do sfinalizowania rozpoczętych przedsięwzięć. To człowiek przewidujący, to rozważny i wytrawny strateg, wnikliwie bada dostępne zapisy i prognozy oraz prze ku dostatkowi pomału, jednakże systematycznie. Jest to jednostka religijna, z reguły jest znacząco bardziej emocjonalna niż gros społeczności i umie bardzo barwnie prezentować mentalne doznania innych, więc zwykle trudni się jakimś rodzajem sztuki. Jest to osobnik zrównoważony, jest to urodzony urzędas, dlatego potrafi docenić wystudiowany artyzm i przeważnie pracuje sumiennie, ale w swoim tempie. Jest to osoba subtelna, nie obawia się zajmować się rozsądzaniem kłótni, które sprawiają wrażenie niemożliwych a wręcz szaleńczych i na ogół doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi. Jest to jednostka samodzielna, nie lubi wszelkich ograniczeń i zasad, toteż niech ci nie roi się, że ustąpi komuś bez pojedynku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 12 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.