Raczka, 11 lipca ☆ Panie

Raczka, 11 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój będzie stosunkowo kiepski, postaraj się zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: moc wręcz kipi wewnątrz Ciebie, wyzyskaj ten stan najskuteczniej, jak tylko się da.

miłość: sądzę, że swój związek uznajesz za coś nadmiernie codziennego, uzyskanie spełnienia wymaga tutaj intensywniejszego wkładu.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka, która przyszła na świat dnia 11 lipca, to osoba zamknięta, rewelacyjnie czuje się bez towarzystwa, chętnie oddaje się oryginalnym zamiłowaniom, jednak wystawiona na scenie gubi dużo ze swojego wdzięku. Jest to osobnik przebojowy, nie boi się pracy, płonie niezwykłym ogniem i ożywia kolegów swoją bezgraniczną siłą. Bywa niestała, nie umie zdecydować się na jedną opinię i zbyt często zmienia sąd odnośnie metody swojej aktywności, często podejmuje się przeróżnych zawodów. Znamionuje się systematycznością, potrafi mądrze zawiadywać swoimi zasobami, trudności nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak chwilami nadmiernie przyzwyczaja się do uprzednio wymyślonych pomysłów. To człowiek cierpliwy, umie wnikliwie słuchać ludzkich historii, konsekwencja dopomaga jej zobaczyć związki niedostrzegalne dla innych osób i częstokroć cieszy ją wędkowanie. Bywa jednostką wrażliwą, łatwiej ujmuje ją intuicja aniżeli rozum, nie przywiązuje wagi do typowo logicznego stanowiska, dlatego przed pecetem często reaguje niczym słoń w składzie porcelany. Częstokroć bywa apodyktyczna, uważa się za osobę fachową w każdej sprawie i często nie posiada wiedzy o powszechnej percepcji swojej postaci, a zatem marnie sprawdza się podczas zespołowych czynności.
Jest to osobnik opanowany, bez pośpiechu przeprowadza ulubione rytuały, a więc niezmiernie nienawidzi być pilnowana i z reguły wykonuje pracę rzetelnie, ale we własnym tempie. Cechuje się rozwagą, unika nierozważnych działań, rozważa rozmaite harmonogramy wydarzeń oraz nie ufa koncepcjom stworzonym w pośpiechu. Charakteryzuje się męstwem, bardzo rzadko jest zaniepokojona nieznanymi wyzwaniami, gdyż bardzo dobrze radzi sobie w złożonych okolicznościach i wykazuje potężną samokontrolę. Jest to człowiek kulturalny, potrafi wybrnąć z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które wydają się nierealnymi a nawet szalonymi i zazwyczaj załamują pozostałe osoby. Jest to jednostka posępna, naturalny defetyzm naprawdę gmatwa jej życie, prowadząc ją częstokroć do porzucania dosyć przyzwoicie rokujących przedsięwzięć oraz skutkując niespodziewanym rezygnowaniem przed osiągnięciem celu. Jest to osobnik uduchowiony, na ogół jest znacznie wrażliwsza niż ogół ludności i w krótkiej przemowie umie umieścić bezmiar uniesień, więc przeważnie interesuje się jakąś formą twórczości. Jest to osoba niezależna, decyzje obiera na podłożu osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie jawi się, że ulegnie komuś bez konfrontacji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 11 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.