Raczka, 10 lipca ☆ Panie

Raczka, 10 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi korzystny stan duchowy, ciesz się życiem, takich chwil nie ma za wiele.

zdrowie: moc aż Cię rozpiera, spożytkuj ten stan najlepiej, jak tylko się da.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do ukochanej osoby, gdyż możliwe, iż pojawią się w tej kwestii niespodziewane zawirowania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Pani rak, która przyszła na świat dnia 10 lipca, to człowiek przedsiębiorczy, rewelacyjnie znosi stresującą działalność, odpoczywa czynnie i porywa kolegów swoim nieokiełznanym dynamizmem. Cechuje się cierpliwością, radzi sobie w roli wziętego opiekuna, umie przyswoić sobie sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długiej praktyki i umie z uwagą wysłuchiwać cudzych zwierzeń. To jednostka uczuciowa, pokłada ufność w astrologii, nie współdziała ze światem komputerów, dlatego jej życie jest burzliwe i niesforne. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie dysponować swoimi rezerwami, trudności nie umieją prędko jej zniechęcić, jednak potrafi być przesadnie oficjalna w nieprzewidzianych okolicznościach. Bywa chwiejna, jej przekonania i poglądy często są ambiwalentne i umie modyfikować strategiczne decyzje z dnia na dzień, a więc bardzo źle sprawdza się jako rodzic lub belfer. Bywa władcza, działa niczym awanturnik i nie lęka się osądu swojego postępowania, toteż częstokroć przemienia się w osamotnionego i wyalienowanego przełożonego. To osoba zamknięta, pragnie spędzać czas, w swoich indywidualnych fantazjach, potrafi poświęcić cały dzień nietypowym działaniom, ale umieszczona na środku sceny gubi dużo ze swojego uroku.
Znamionuje się zrównoważeniem, nie nudzi jej pracowita realizacja monotonnych zadań, a zatem niezwykle nienawidzi być rozliczana z terminów i umie zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Charakteryzuje się przezornością, próbuje nie odpowiadać odruchowo, kreuje przemyślane plany oraz nie darzy zaufaniem projektów napisanych w pośpiechu. Jest to osobnik ponury, najmniejszą jej aktywność tłamsi notoryczny niedostatek pewności siebie, powodując przepuszczanie przez nią licznych użytecznych szans i powiększając ryzyko nowych fiask. Cechuje się odwagą, potrafi zrealizować sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem umie zwalczyć własny strach i lubi żyć w biegu. To człowiek taktowny, nie lęka się brać się za rozsądzanie sporów, które oznaczają obowiązek wykorzystania pomysłowych i w wielu przypadkach dosyć zawiłych uzasadnień i przeważnie doprowadzają do rozpaczy inne osoby. Charakteryzuje się zaradnością, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych rozważań, zatem niech ci nie zdaje się, iż wykona zakomunikowane jej polecenia. Często bywa pobożna, ma kreatywną i niezmiernie empatyczną osobowość i jest bardzo uzdolniona malarsko bądź pisarsko, więc kluczowe jest dla niej posiadanie odbiorców dla swoich prac.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 10 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.