Raczka, 01 lipca ☆ Panie

Raczka, 01 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek nie charakteryzujący się niczym niezwykłym, postaraj się tchnąć w niego ducha, nie zezwól by przypływy melancholii zepsuły twoje plany.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: uosabiasz personifikację namiętności, wysiłkiem swojej pracy, potrafisz dostać wszystko.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka, która urodziła się w dniu 1 lipca, to jednostka chwiejna, często nie starcza jej konsekwencji i potrafi zmieniać newralgiczne decyzje z dnia na dzień, częstokroć wkurza swoich współpracowników. To człowiek cierpliwy, umie zyskać sprawność w zagadnieniach wymagających długiego treningu, w minionych wiekach potrafiłaby być benedyktynem piszącym pergaminowych tomach i umie być pobłażliwym i empatycznym kompanem. Jest to osobnik konsekwentny, wykonuje pracę bez nieefektywnych sprintów, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. To osoba przedsiębiorcza, nie obawia się wysiłku, płonie niezwykłym ogniem i jest niezwykle wydajna w działaniu. Lubi zachowywać się emocjonalnie, nie boi się emocjonalnych porywów, nie pokłada ufności w uczonej technice rozwiązywania przeszkód, a więc przed maszyną liczącą częstokroć czuje się jak słoń w składzie porcelany. Znamionuje się introwertyzmem, rewelacyjnie funkcjonuje bez towarzystwa, potrafi poświęcić całą dobę dziwacznym zajęciom, lecz eksponowana na scenie traci wiele ze swojego powabu. To jednostka władcza, zachowuje się niczym hultaj i odwoływanie się do jej rozsądku często nie przynosi efektów, dlatego bywa niepopularna w swoim środowisku.
Jest to człowiek dzielny, nie przerażają jej żadne trudności, bowiem podejmuje starania, by z reguły nie zamartwiać się z góry i dowolne kłopoty raczej nie zatrważają jej. To osoba zrównoważona, niespiesznie odprawia ukochane ceremoniały, zatem umie właściwie uhonorować ekstrawaganckie wirtuozostwo i męczy ją kooperacja z ludźmi energicznymi. Cechuje się niezależnością, postanowienia obiera na bazie osobistych rozważań, toteż niech ci nie zdaje się, że ustąpi komuś bez potyczki. To osobnik przewidujący, unika nieprzemyślanych aktywności, buduje skomplikowane projekty oraz śpieszy ku dostatkowi z wolna, jednakże systematycznie. To osoba grzeczna, daje radę wynaleźć efektywne obejścia komplikacji, które wymagają konieczności stosowania sprytnych i po wielokroć dosyć zawikłanych wywodów i walczących z nimi ludzi zazwyczaj łatwo skłaniają do rezygnacji. Charakteryzuje się uduchowieniem, potrafi postrzegać sprawy nieuchwytne dla innych gapiów i doznaje ogromnej potrzeby społecznego uzewnętrzniania swoich uczuć, a zatem częstokroć jest guru duchowym dla innych. To osobnik posępny, najmniejszą jej działalność hamuje chroniczny brak wiary w sukces, doprowadzając ją często do kompletnie zbędnego niepowodzenia oraz zabierając jej animusz wskazany do zakończenia zaczętych inicjatyw.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 01 lipca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.