Raczka, 29 czerwca ☆ Panie

Raczka, 29 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie radykalnie zwyżkuje, udaj się ujarzmiać świat.

zdrowie: jesteś w dosyć lichej formie, nie przeforsowuj się oraz nie zabieraj za skomplikowane akcje.

miłość: chyba swojego partnera uznajesz za coś nadmiernie opatrzonego, osiągnięcie zadowolenia nakazuje tutaj większej ilości oddania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczna pani rak, która urodziła się dnia 29 czerwca, to jednostka wytrwała, często jest wyśmienitym opiekunem, potrafi umiejętnie czekać na odpowiednią chwilę i w szkole częstokroć osiąga doskonałe lokaty. Jest to osobnik aktywny, inspiruje współpracowników swoim nieposkromionym animuszem, rewelacyjnie daje sobie radę ze stresującą działalnością i lubi konstruować nowatorskie projekty. To osoba wrażliwa, prędzej przekonuje ją przeczucie niż intelekt, nie polega na rachunkowym sposobie rozwiązywania przeciwności, dlatego współczesne otoczenie często nie podoba się jej. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie mądrze gospodarować swoimi zasobami, postępuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach. Cechuje się nietowarzyskością, często bywa eremitą, częstokroć potrafi wykazywać ogromną wytrwałość przy remoncie uszkodzonych mechanizmów, lecz miewa kłopoty z budowaniem przyjaźni z pozostałymi ludźmi. Jest to osoba chwiejna, często brakuje jej konsekwencji i częstokroć nie umie dokończyć rozgrzebanych spraw, dlatego bardzo trudno prowadzi się z nią negocjacje. Jest to jednostka władcza, chce podbić całą Ziemię i czyjś protest nie posiada dla niej wagi, zatem słabo sprawdza się podczas kolektywnych zajęć.
Charakteryzuje się ostrożnością, stroni od nieprzemyślanych działań, drobiazgowo komponuje najmniejsze manewry oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych byle jak. To człowiek religijny, ma kreatywną i niezmiernie otwartą duszę i jej wytwory potrafią niezwykle pobudzać, a zatem ważne jest dla niej znalezienie miłośników dla własnych prac. Jest to jednostka zrównoważona, jest to prawdziwy urzędnik, toteż lubuje się w spokojnych, relaksujących czynnościach i na ogół wykonuje pracę sumiennie, jednakże w swoim rytmie. To osobnik nieustraszony, bardzo rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, gdyż dąży do tego, by raczej nie bać się z wyprzedzeniem i jakiekolwiek trudności przeważnie nie przerażają jej. Znamionuje się pesymizmem, przyrodzony fatalizm autentycznie gmatwa jej życie, owocując marnowaniem przez nią licznych cennych możliwości oraz zabierając jej dynamizm wymagany do skończenia zaczętych przedsięwzięć. To osoba niezależna, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, a więc zawiedzie cię zakładanie, iż usłucha kogoś bez starcia. Jest to człowiek grzeczny, umie wybrnąć z nieprzyjemnych i niebezpiecznych sytuacji, które jawią się niewykonalnymi a wręcz szalonymi i zwykle przytłaczają inne osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 29 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.