Raczka, 27 czerwca ☆ Panie

Raczka, 27 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać niezły humor, korzystaj z życia, takich dni w życiu nie ma za wiele.

zdrowie: spotykały cię dawniej bardziej energiczne dni, zajmij się jakąś rutynową działalnością.

miłość: prawie na pewno nadchodzi niewskazany moment na zawieranie kolejnych relacji, najmądzej będzie zostać w mieszkaniu i oddawać się czytaniu.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalna kobieta rak urodzona w dniu 27 czerwca to człowiek władczy, działa jak awanturnik i cudzy opór nie posiada dla niej znaczenia, dlatego kiepsko radzi sobie podczas zespołowych czynności. Bywa niezdecydowana, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i zbyt często zmienia ocenę odnośnie celu swojej aktywności, częstokroć podejmuje się różnych prac. Jest to osoba wytrwała, spełnia się w charakterze uznanego opiekuna, często jest fenomenalnym mentorem i nieustępliwość w posuwaniu się do finału częstokroć pomaga jej osiągnąć bogactwo. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje projekty do szczęśliwego końca, funkcjonuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak potrafi być nadmiernie konwencjonalna w nieznanych okolicznościach. Jest to jednostka zamknięta, często jest indywidualistą, umie poświęcić cały dzień nietypowym zajęciom, ale odczuwa kłopoty z budowaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi ludźmi. Jest to osobnik energiczny, przeszkody pokonuje odważnie i ma niespożyte rezerwy energii. Jest to jednostka empatyczna, pokłada ufność w czarnoksięstwie, nie przepada za rzeczywistością naukową, a więc wszechobecne uprzemysłowienie częstokroć jest dla niej niezaprzeczalną męką.
To człowiek przewidujący, próbuje nie zachowywać się innstynktownie, cierpliwie ogląda dostępne prognozy i informacje oraz nie darzy zaufaniem koncepcji utworzonych w pośpiechu. Jest to jednostka religijna, na ogół jest mocno wrażliwsza niż większa część społeczności i jest niezwykle zdolna artystycznie albo literacko, toteż często bywa nauczycielem mentalnym dla innych. To osobnik opanowany, jest podobna do średniowiecznego pustelnika, zatem odczuwa pociąg do niespiesznych, spokojnych zawodów i z reguły wykonuje pracę odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym rytmie. To osoba ponura, na obieranych przez nią osądach zaważa zazwyczaj przeświadczenie o swojej niepomyślnej doli, popychając ją częstokroć do porzucania zupełnie porządnie prezentujących się działań oraz powiększając szansę nowych niepowodzeń. To człowiek zaradny, nie lubi wszelkich praw i restrykcji, więc głupotą jest uważanie, iż będzie przestrzegała twoich zaleceń i ograniczeń. To osoba odważna, nie trwożą jej nijekie przeciwności, gdyż świetnie sprawdza się w skomplikowanych warunkach i dowolne trudności raczej nie przerażają jej. To jednostka kulturalna, można jej zlecić realizację ryzykownych misji, które potrzebują potężnej dozy dyplomatycznego taktu i ścierających się z nimi ludzi zwykle błyskawicznie skłaniają do wycofania się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 27 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.