Raczka, 23 czerwca ☆ Panie

Raczka, 23 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny nijaki dzionek, spróbuj go jakimś sposobem ubarwić, nie pozwól żeby wyskoki gwiazd zniszczyły twoje plany.

zdrowie: to chwila stosunkowo satysfakcjonującej formy, nie bój się zademonstrować innym, na co cię stać.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do bliskiej osoby, bowiem przypuszczalnie pojawią się w tej kwestii nagłe problemy.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Kobieta rak, która przyszła na świat dnia 23 czerwca, uwielbia zachowywać się emocjonalnie, nie boi się lirycznych porywów, kalkulacje i równania odrzucają ją, a więc częstokroć wolałaby urodzić się o stulecia dawniej. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje zamierzenia do szczęśliwego zamknięcia, pracuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To jednostka chwiejna, jej oceny i postawy częstokroć są ambiwalentne i potrafi znienacka odpuścić tuż przed uzyskaniem finału, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią negocjacje. Jest to człowiek nietowarzyski, pragnie przebywać, w swoich prywatnych fantazjach, umie poświęcić całą dobę niezwykłym czynnościom, aczkolwiek ma problemy z inicjowaniem kontaktów z pozostałymi osobami. Jest to osobnik wytrwały, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom, cierpliwość dopomaga jej zauważyć współzależności niewidoczne dla innych ludzi i w dawnych epokach potrafiłaby być benedyktynem notującym antycznych tomach. Jest to jednostka przebojowa, męczy ją bezczynność i promieniuje niesamowitym ogniem. Często bywa władcza, jest urodzonym ucieleśnieniem szeryfa i nie martwi się ocenianiem swojego postępowania, zatem jest wyalienowana w swoim środowisku.
Jest to człowiek pesymistyczny, najbłahszą jej aktywność tłamsi ciągły brak śmiałości, owocując traceniem przez nią licznych cennych sposobności oraz wzmagając niebezpieczeństwo następnych porażek. Jest to osoba dzielna, niezwykle rzadko lęka się nietypowych trudności, ponieważ dąży do tego, by z reguły nie zamartwiać się na zapas i jawi się pozostałym ludziom niewzruszonym głazem. Znamionuje się opanowaniem, nie męczy jej gorliwe wykonywanie jednostajnych zleceń, a zatem lubuje się w spokojnych, kojących zajęciach i przeważnie wykonuje pracę sumiennie, jednakże we własnym rytmie. Jest to osobnik taktowny, daje radę wyszukać skuteczne obejścia kłopotów, które potrzebują wielkiej porcji dyplomatycznej powściągliwości i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj w mig prowadzą do poddania się. Charakteryzuje się niezależnością, stroni od realizowania odgórnych instrukcji, więc bezsensem jest zakładanie, iż wykona zakomunikowane jej pouczenia. Częstokroć bywa uduchowiona, umie postrzegać zjawiska niezauważalne dla innych obserwatorów i w lakonicznej przemowie potrafi ująć bezmiar namiętności, toteż ważne jest dla niej znalezienie miłośników dla swoich wytworów. Jest to jednostka dalekowzroczna, to rozważny i posiadający duże aspiracje dowódca, analizuje różnorodne grafiki posunięć oraz nie wierzy koncepcjom utworzonym na kolanie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 23 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.