Raczka, 22 czerwca ☆ Panie

Raczka, 22 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezły humor, rzuć się w wir życia, nie wiadomo, kiedy pojawi się następny taki czas.

zdrowie: witalność aż kipi w Tobie, spożytkuj tę okoliczność najskuteczniej, jak tylko się da.

miłość: prawdopodobnie swój związek postrzegasz jako coś nadto oklepanego, osiągnięcie spełnienia nakazuje w tej dziedzinie większej ilości oddania.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka urodzona dnia 22 czerwca jest to człowiek chwiejny, jej przekonania i poglądy często są ambiwalentne i ciężko jest jej trzymać się wybranych decyzji, częstokroć chwyta się różnych zajęć. To osoba dominująca, nienawidzi oceniania swoich nakazów i odwoływanie się do jej rozsądku często nie sprawdza się, toteż częstokroć przeobraża się w odosobnionego i nielubianego szefa. Cechuje się introwertyzmem, pragnie przebywać, w swoich prywatnych fantazjach, umie poświęcić całą dobę tajemniczym czynnościom, jednak tłum często kompletnie ją konsternuje. To osobnik cierpliwy, częstokroć bawi ją wędkowanie, często jest świetnym wychowawcą i konsekwencja pozwala jej dostrzec powiązania niezauważalne dla pozostałych ludzi. Jest to jednostka energiczna, odpoczywa dynamicznie i lubi funkcjonować w bezustannym pędzie. Bywa osobą wrażliwą, rozwiązań problemów wypatruje w zabiegach magicznych i w znakach, nie ceni czysto logicznego postępowania, więc powszechna mechanizacja częstokroć stanowi dla niej autentyczną zmorę. To osobnik zdyscyplinowany, potrafi umiejętnie zawiadywać swoimi siłami, kłopoty nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak potrafi być nadto sztywna w nieprzewidzianych okolicznościach.
Jest to jednostka grzeczna, można jej zlecić realizację śmiałych operacji, które dotykają zagadnień bardzo delikatnych i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj błyskawicznie popychają do rezygnacji. Charakteryzuje się przezornością, stroni od pochopnych aktywności, drobiazgowo komponuje najsubtelniejsze działania oraz nie pokłada ufności w konceptach wykonanych byle jak. Znamionuje się pobożnością, jest otwarta na czyjeś doznania i trudności i jej wytwory umieją niezwykle poruszać, dlatego często jest mistrzem mentalnym dla innych. To osobnik spokojny, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz z rozwagą, a więc lubuje się w opieszałych, flegmatycznych zawodach i drażni ją kooperacja z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. To człowiek ponury, przyrodzony fatalizm naprawdę utrudnia jej życie, owocując marnotrawieniem jej zdolności oraz potęgując szansę nowych porażek. Cechuje się samodzielnością, autentycznie kocha totalną swobodę wyboru, a zatem niech ci nie wydaje się, iż podda się komuś bez potyczki. Jest to jednostka nieustraszona, niezmiernie rzadko lęka się nietypowych wyzwań, bo wyśmienicie znosi stres i zachowuje powściągliwość nie zważając na warunki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 22 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.