Panna, 09 września ☆ Panie

Panna, 09 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będziesz potrzebować wiele hartu ducha, aby nie przeputać całego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja witalność jest bardzo niezadowalająca, to niewskazany czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego oczekujesz w miłości, twoje życzenia obecnie są w stanie się spełnić.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzona dnia 9 września częstokroć bywa bojaźliwa, śmiałe akty preferuje pozostawić pozostałym osobom, jest lękliwa w towarzystwie nieznajomych ludzi, chociaż próbuje niemniej jednak wynajdywać rozmaite strategie przekroczenia własnych ułomności. Często bywa formalna, lubuje się w wyrafinowanym publicznym ceremoniale, wydaje się być trwale zablokowana w niezmiennym trybie funkcjonowania, a zatem jest to najlepszy animator. To jednostka empatyczna, darzy zaufaniem cudotwórstwo, nie przepada za cywilizacją naukową, więc powszechne uprzemysłowienie częstokroć stanowi dla niej autentyczną dokuczliwość. Często bywa pedantyczna, odbiera budowlę jako wielki zbiór szczegółów i nie widzi obrazu ogółu, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć bezzwłocznych i pasujących do okoliczności działań. Jest to osobnik szczery, umie być doskonałym kompanem użytecznym w problemach, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle poważnie, lecz jej naturalna praworządność potrafi owocować przypływami awersji. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, umie dowieść swoje zamierzenia do korzystnego ukończenia, potrafi się należycie mobilizować, jednak kiepsko daje sobie radę z dynamicznie zmieniającymi się sytuacjami. To osoba cierpliwa, w ogólniau często osiąga fenomenalne noty, umie być pobłażliwym i wrażliwym kolegą i wytrwałość pomaga jej zauważyć współzależności niewidoczne dla normalnych ludzi. Jest to osobnik zachowawczy, uznaje innowacje za sposób niszczenia sprawdzonych mechanizmów, jej współpracownicy muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, a więc częstokroć wszczyna intensywne spory z własnymi pociechami.
Cechuje się ustępliwością, często musi parać się realizowaniem unikanych przez siebie czynności, albowiem częstokroć znacząco nie wystarcza jej pewności siebie i bezproblemowo pozwala się prowadzić. To jednostka opanowana, leniwie odprawia ukochane obrzędy, toteż zostaje nieczuła na zbiorową krzątaninę i z reguły mozoli się rzetelnie, aczkolwiek w swoim rytmie. Jest to osoba przewidująca, to przezorny i ambitny przywódca, układa wymyślne plany oraz nie polega na pomysłach napisanych na kolanie. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, jest niezmiernie zawzięta i metodyczna, pracuje podług dokładnie dopracowanego grafiku, zatem mimo fałszywej flegmatyczności zwykle wciela w życie swoje projekty. Jest to osobnik flegmatyczny, nie ocenia wyłącznie po pozorach, gdyż najistotniejszy jest dla niej rzeczywisty pożytek i w osobistych wyborach zawsze rządzi się wyrachowanymi kalkulacjami.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 09 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.