Panna, 06 września ☆ Panie

Panna, 06 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezłe nastawienie, używaj życia, nie wiadomo, kiedy przydarzy się jeszcze jeden równie dobry okres.

zdrowie: moc po prostu buzuje w Twoim wnętrzu, wyzyskaj tę okoliczność najdokładniej, jak to tylko możliwe.

miłość: szarość w życiu emocjonalnym, spróbuj zaintrygować na tym polu partnera.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Kobieta panna, która przyszła na świat w dniu 6 września, bywa formalna, lubuje się w rozbudowanym publicznym ceremoniale, improwizacja to dla niej nieomal nazwa błędnej postawy, toteż idealne efekty otrzymuje w naukowych przedmiotach wyzutych ze szpanerskich błyskotek. To jednostka zachowawcza, lubi posiadać określony punkt widzenia odnośnie wszelkich rzeczy, na każdą nowinkę spogląda zawistnie i ostrożnie, dlatego często zaczyna zażarte spory z własnymi dziećmi. Jest to osobnik szczery, umie być doskonałym kompanem lojalnym w strapieniach, jest niezwykle ceniona przez towarzyszy, aczkolwiek częstokroć w tej naturalnej grzeczności potrafi nie zatroszczyć się o swoje interesy. Jest to człowiek pedantyczny, dowolną sprawę umie roztrząsać całymi dniami i często nie potrafi spostrzec istoty problemu, dlatego niestety nie jest raptusem w trakcie szukania strategii. To osoba wrażliwa, prędzej wpływa na nią intuicja niż rozum, nie szanuje czysto logicznej metodologii, a więc jej żywot jest burzliwy i nieprzewidywalny. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, pracuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak umie być zbytnio sztywna w zaskakujących sytuacjach. Jest to jednostka lękliwa, zuchwałe osiągnięcia woli zostawić innym ludziom, niezbyt polega na mało poznanych osobach, mimo że częstokroć potrafi doskonale sprawdzać się w dziedzinach nienarzucających konieczności zbytniego popisywania się. To osobnik wytrwały, umie umiejętnie wyczekiwać na sposobny moment, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym partnerem i spełnia się w roli wziętego mentora.
To człowiek sumienny, zupełnie nie odkłada zadań do wykonania, działa wedle drobiazgowo wykonanego projektu, więc winno się doszkalać się od niej ergonomiczności oraz skuteczności. Bywa posłuszna, przeważnie wygląda przewodnika i szefa, bo często znacząco nie wystarcza jej wiary w sukces i śmiałość i siła umieją wymusić na niej rewizję opinii. To jednostka dalekowzroczna, to przezorny i wytrawny przywódca, skrupulatnie komponuje najbłahsze akcje oraz nie wierzy konceptom sporządzonym niestarannie. To człowiek spokojny, bez pośpiechu celebruje umiłowane ceremonie, zatem zostaje niepodatna na zbiorową gonitwę i z reguły mozoli się odpowiedzialnie, jednakże we własnym tempie. To osoba powolna, nie interesuje się pozorami, ponieważ stara się tylko o naprawdę ważne rzeczy i usiłuje funkcjonować według wytyczonych scenariuszy.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 06 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.