Panna, 03 września ☆ Panie

Panna, 03 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będziesz potrzebować dużo hartu ducha, by mimo to pracować względnie do rzeczy.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiaj dopisuje, nie obawiaj się zmagać się o swoją przyszłość.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego potrzebujesz w miłości, sięgnij po to, czego oczekujesz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pani panna, która przyszła na świat dnia 3 września, lubi zachowywać się emocjonalnie, nie boi się zmysłowych uniesień, nie współpracuje z cywilizacją maszyn liczących, zatem częstokroć wolałaby urodzić się o wieki temu. Jest to człowiek wierny, kompani są dla niej niezmiernie cenni, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, jednakże czasem w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonady. Jest to jednostka zorganizowana, metodycznie prze do finału, problemy nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak często nie umie błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik wytrwały, częstokroć jest kapitalnym przewodnikiem, determinacja pomaga jej spostrzec powiązania niedostrzegalne dla pozostałych osób i w szkole często osiąga fenomenalne stopnie. Częstokroć bywa konwencjonalna, ubóstwia rozbudowaną towarzyską etykietę, jest raczej formalna chociaż w każdym wypadku również bardzo miła, dlatego nie jest wziętym aktywistą. Często bywa pedantyczna, plącze się w niuansach i marnuje z tego powodu dzień za dniem, dlatego niestety powielanie obiekcji częstokroć uważa za istotniejsze od szukania rozwiązań. Bywa człowiekiem strachliwym, nie cierpi siedzenia w mroku, jest bojaźliwa w obecności obcych osób, mimo że często potrafi dobrze spełniać się w zagadnieniach niewymagających przesadnego popisywania się. Jest to człowiek konserwatywny, uwielbia posiadać spójną opinię w stosunku do wszelkich spraw, w swoich pociechach z największą satysfakcją dostrzegałaby własne kopie, a zatem częstokroć gubi się w teraźniejszym, otoczeniu.
Lubi zachowywać się powolnie, nie ocenia jedynie po wyglądzie, gdyż decydująca jest dla niej praktyczna przydatność i w osobistych decyzjach zawsze kieruje się wyrachowanymi kalkulacjami. Bywa jednostką uległą, indywidualne podejmowanie wyborów może być dla niej niezwykle stresujące, ponieważ inne osoby często uznaje za opiniodawców i przemoc i bezczelność umieją wyegzekwować na niej modyfikację punktu widzenia. Znamionuje się dalekowzrocznością, stroni od nieprzemyślanych aktywności, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze manewry oraz nie wierzy konceptom napisanym na kolanie. To jednostka opanowana, działa z namysłem i rozważnie, a więc bardzo nie znosi być popędzana i męczy ją współpraca z ludźmi pospiesznymi. Jest to osobnik słowny, w ogóle nie opóźnia zadań do załatwienia, utrzymuje jednolity, lecz wydajny rytm działalności, więc w długookresowym podejściu przeważnie przewyższa popędliwych przodowników.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 03 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.