Panna, 02 września ☆ Panie

Panna, 02 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor stanie się dosyć marny, postaraj się sprawić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiejszego dnia dopisuje, nie bój się zademonstrować innym, co jesteś w stanie zrobić.

miłość: najpewniej czeka Cię niedobry moment na zawieranie nieznanych związków, najmądzej wydaje się zostać w domu i poświęcać się oglądaniu seriali.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Zodiakalna kobieta panna, która urodziła się dnia 2 września, to człowiek lękliwy, wspinaczka wysokogórska nie jest sportem właściwym dla tej osoby, ulubiony przez nią styl aktywności znamionuje przezorność, chociaż częstokroć jednakowoż próbuje stawiać czoła tym atrybutom swojego temperamentu. Cechuje się zdyscyplinowaniem, umie dociągnąć swoje zamierzenia do pomyślnego finiszu, przeszkody nie potrafią prędko jej zrazić, jednak często brakuje jej kreatywności wymaganej w naglących wypadkach. To jednostka lojalna, jest zacnym i rzetelnym podkomendnym, usiłuje działać odpowiednio do swoich poglądów, aczkolwiek niekiedy w swojej ofiarności sięga aż do pompatyczności. Częstokroć bywa wrażliwa, rozstrzygnięć kłopotów wypatruje w zabiegach magicznych i we wróżbach, nie współdziała z domeną komputerów, dlatego jej życie jest gwałtowne i nieuładzone. To osobnik wytrwały, umie wykonać zadania niezwykle nieciekawe dla normalnych ludzi, często jest cudownym nauczycielem i radzi sobie w charakterze lubianego przewodnika. Jest to osobnik skrupulatny, dowolną rzecz potrafi roztrząsać niezmiernie drobiazgowo i częstokroć nie umie dojrzeć meritum sprawy, dlatego niestety potrafi zatopić się na cały dzień w pracy. Bywa konwencjonalna, pragnie posiadać gotową odpowiedź na każde dające się pomyśleć zapytanie, często jest niezwykle taktowna, ale też nieco rutynowa w zachowaniu, a więc jest to optymalny koordynator. To osoba tradycjonalistyczna, najchętniej postępuje w każdym wypadku identycznie jak wcześniej, jest przeświadczona o niezmiennej słuszności już wytworzonych opinii, toteż częstokroć toczy wybuchowe spory z własnymi pociechami.
Znamionuje się uległością, lubi poświęcać się kojącym, niezwiązanym z zaangażowaniem zawodom, bowiem boi się brać udział w utarczkach z innymi i nie umie tłumaczyć przed innymi swoich przekonań. Charakteryzuje się powolnością, ciężko ją ogłupić czarującymi frazami, gdyż wartość ma dla niej zwłaszcza faktyczna funkcjonalność i wszelki produkt musi posiadać dla niej jakiś cel. Cechuje się spokojem, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mnicha, więc bardzo nie znosi być rozliczana z terminów i z reguły pracuje rzetelnie, lecz we własnym rytmie. Jest to jednostka odpowiedzialna, jest niezmiernie cierpliwa i zdyscyplinowana, utrzymuje jednostajne, jednakże wydajne tempo działalności, a zatem mimo pozornej ociężałości zwykle urzeczywistnia swoje koncepcje. To człowiek przewidujący, to przezorny i śmiały planista, buduje wyrafinowane harmonogramy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, lecz systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 02 września
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.